Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kairos - nove lietadlo vs ludska hlupost vs moralka

Vcera vymienam zakaznicke antenu na net a popritom sa dozviem o uzasnom sposobe ako ona zaraba z domu.
Ten zazrak sa vola Kairos a uchovava data pre velke firmy (napriklad pre formulu 1...to ju citujem;o)) na pc uzivatelov. Za 10h zapnuteho pc denne vak Kairos garantuje....hdajte kolko...nie 10, nie 20, dokonca ani nie 100%, ale az 250% vkladu!!!
No nekup to!
Bohuzial moja 5 minutova snaha o tom, ze je to lietadlo, ze velke firmy si takto data v ziadnom pripade neuchovavaju, ze za firmou stoja ruske mena a sidli na virtualnej adrese v Londyne (to som vygooglil za par minut) ju nepresvedcila o tom, ze je to blbost a divila sa preco nechcem ja sam investovat do takej uzasnej prilezitosti. Jej znama, co ju do toho navliekla je tam uz dlho a ma vsetky peniaze spat a zaraba a zaraba...
Ludska hlupost je nekonecna to uz snad ani neriesim, ale zaujali ma niektore diskusie na nete.
Ludia vedia, ze je to lietadlo, ale zaraba to (je zatial nove relativne, spadne asi az za par mesiacov, mozno za rok) a hoci vedia, ze na konci budu miliony ludi bez prachov nevadi im to. Hlavne, ze oni zarabaju. Hm kde je moralka a taka jednoducha axioma, ze nebudem zarabat na utrpeni druhych?

Předmět Autor Datum
To je jen mamon a snaha najít další ovci. Morálka chybí celkem samozřejmě. Když už je v tom, tak ti…
touchwood 10.02.2016 10:31
touchwood
Kairos vyplaca nielen nove ovecky, ale aj za to miesto na disku u teba a cas, ktory mas zapnuty pc.…
fleg 10.02.2016 12:09
fleg
platí komu ? vieš reálne preveriť,že ozaj niekomu platí ? aj kozmodisk pomáha,aj amway zázračne umýv… nový
audax 10.02.2016 13:43
audax
Tvrdila to ta jej znama a nasiel som X-tvrdeni na nete, ktore zneli vierohodne. Ono je to v principe… nový
fleg 10.02.2016 19:25
fleg
Už to prosím nehul... Ať si každý cpe prachy, do čeho chce, ne? A nechápu o jakém meleš utrpení. nový
Dale Cooper 10.02.2016 22:08
Dale Cooper
Ty tomu vubec nerozumis:). On potrebuje ukazat, jak jsou lidi blbi (coz doklada asi milion jeho pris… nový
Radek 10.02.2016 23:06
Radek
On potrebuje ukazat, jak jsou lidi blbi Sám toho je důkazem :-) poslední
Dale Cooper 10.02.2016 23:19
Dale Cooper

platí komu ? vieš reálne preveriť,že ozaj niekomu platí ? aj kozmodisk pomáha,aj amway zázračne umýva a čistí a vydrží dlhodobo dlhšie,aj bieliaci prášok x vybieli bielizeň x-krát lepšie ako bežný bieliaci prášok......morálka ? dnes ? u predajcov všelijakých zázračných piruliek na chudnutie a podobných harabúrd ?.......

Tvrdila to ta jej znama a nasiel som X-tvrdeni na nete, ktore zneli vierohodne.
Ono je to v principe jedno, ci platia alebo nie. Lietadlo sa da naozaj isty cas platit, takze je to kludne mozne, ze naozaj este vyplacaju...hlavne v statoch, kde sa pyramida utesene rozrasta.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru