Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dicter - přestal fungovat

Dobrý den.

K překladu textů, používám software Dicter. Používám jej už leta, ale v nedávném, krátkém období, asi během měsíce, jsem zjistil, že nefunguje. K tomu dodávám, že je vhodný i pro W7, který používám po přechodu z WXP. Po kliknutí na ikonu Dicter, se objeví „translate window“, které je rozděleno napůl. Do horní části se má vepsat text k překladu, anebo někde uložit nějaký text do bloku a po kliknutí na tlačítko TRANSLATE, se v dolní části má objevit text přeložený do požadovaného jazyka, vybraného v nabídce Dicter. Když jsem ten problém zjisti, tak jsem, pro jistotu, původní Dicter, užívaný ve WXP, odstranil a stáhnul jsem si z internetu nový, ale problém trvá. Když zadám funkci „translate“, tak se ikonka Dicter,(takový barevný vějířek), barevně mění, takže, jakoby překládá, ale v překladové části, se překlad, jako dřív, už neobjeví. Třeba se dokonce zapisuje, ale stejnou barvou, jako je podklad (jakoby se ve Wordu psalo písmeny nastavenými na bílou barvou…). Ale volbu barvu fontu to nenabízí. Možná že funkci Dicter blokuje jen nějaký iniciativní program, "velký bratr", který se inkognito do PC "natáhnul" z Internetu...

Dost mě to mrzí, protože to byla a stále je velice parádní pomůcka pro nelingvisty jako jsem já. Prosím o radu.
S pozdravem a v očekávání odpovědi, Jaromír Kynčl

Předmět Autor Datum
Další, který netrefil dokonce ani kategorii. Je opravdu tak mentálně náročné pochopit slova, co vysk… nový
karel 06.01.2016 14:12
karel
Samozřejmě, jsem momentálně zaostalý, jako Otík Rákosník, ale vocogo, Karle? nový
fotřík 06.01.2016 14:35
fotřík
No, jsi v Debatách, kde se toliko žvaní. S dotazem na PC musíš sem: http://pc.poradna.net/q/add/ poslední
Zarniwúp 06.01.2016 14:52
Zarniwúp

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru