Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak se bráníte proti zahlcování IT požadavky z rodiny?

Jak tohle zastavit?

Zastavit? Co by za to niekto dal, keby sa mu furt hrnuli ksefty. :) Ja dam tak max. 10 IT praciciek do roka.

Ak chces mat, ako ja, hlavne klud, tak zakladne chyby:
samá přeinstalace systému kvůli hlouposti uživatelů - 20€ minimalne za reinstal + zakladne free programy. A cenu prezradit hned na zaciatku! Je to prilis? Reinstal urobi ina firma.
oprava hardwaru s tím - no fuj, mozno tak napajaci konektor na NB, ale to zas byva niekedy adrenalin, potrebujem nieco nahodou pokazit este viac? Nie, HW opravuje ina firma.
a řešení nefunkčních her - hry a cracknuty SW riesi ina firma.

za práci, kterou jsem řešil od rána do večera - a toto je chyba tvojho manazera, opravy z ktorych srsi celodenna praca robi zasadne... ina firma

Aby to zas nevyznelo, ze som nejaky zidak, rodine a priatelom pomaham zadarmo, a kedze mavam skoro vzdy aj nejake naklady (minimalne na spotrebny material - stlaceny vzduch,...), tak koncim pre istotu nie na nule ale rovno v minuse, ale zas treba mat nejaku hranicu aspon pre sirsie okolie. Kamarat kamaratky uz ma proste smolu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat