Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Piskani v usich

Zdravím všechny, už asi 40 hodin se potykam s problémem... Nešťastnou náhodou mi řachla petarda u hlavy a teď mi piska v levem uchu. Nemá s tím někdo z vás třeba z vojny zkušenost? (tam muselo bejt ran jako sviňa).. Myslím že je to o trochu lepší než včera ale od ty doby jsem skoro vůbec nespal. Četl jsem scénáře, že to může zůstat člověku do smrti, proto se ptám, jestli to někdo nezažil třeba po koncertu nebo tak a po jaké době se toho zbavil. Budu vděčný za jakoukoli zkušenost! Díky! Až to půjde, tak zkusím samozřejmě doktora... A bacha na ty zkurveny rany, at nedopadnete jako já. Nedá se spát! Ryma či chřipka je oproti tomu úplný prd!!!

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Stalo se mi něco podobného - při experimentování s výbušninami. K explozi došlo v polouzavřeném pros…
aki 01.01.2016 20:38
aki
Děkuji za odpověď. Pískání se určitě o něco zlepšilo, ale slyším to pořád. Uvidíme po klidném víkend…
storny 02.01.2016 09:33
storny
Zvykneš si, ja som to mal po zápale stredného ucha a píska mi stále ale len trochu na začiatku to bo… poslední
kingdomcome1 12.01.2016 20:42
kingdomcome1

Stalo se mi něco podobného - při experimentování s výbušninami. K explozi došlo v polouzavřeném prostoru na balkóně, praskl mi bubínek, na ucho jsem několik dní neslyšel. Je tomu již asi 20 let, s uchem mám stálé problémy - trvalý slabší tinnitus, šelesty, občasné silnější pískání, dle audiometru výpadek některých frekvenčních pásem.

Doporučuju co nejdřív zajít do nemocnice, v začátku lze hodně zachránit léky na prokrvení vnitřního ucha.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru