Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí

Spoilery!
Tak jsem si dal ještě jednu projekci a mé nadšení pro tento film se ještě zvětšilo. Při první se to vezlo na nostalgické vlně a když se objevil na plátně Millennium Falcon tak už to byla nádhera a pak když jsem viděl Hana a Chewieho tak jsem byl v sedmém nebi :-D Pak samozřejmě spousta narážek na původní filmy a vyhlížení toho kdy se konečně objeví Luke. Teď při druhé projekci jsem se více orientoval na nové postavy a musím vypíchnout Rey a hlavně Kylo Rena. Moc se mi líbí, že tahle postava má zatím do Dartha Vadera daleko a jenom si na něho hraje, ale zároveň ve filmu dokázala obrovskou sílu zabít někoho ze své rodiny což Vader nikdy nedokázal (taky Vader se přidal k temné straně jenom kvůli lásce k Padmé a u Kylo Rena to vypadá na něco jiného). Opravdu se těším až v epizodě VIII bude mít po Snokeovým výcviku a jsem přesvědčen, že od něho uvidíme ještě velké věci. To taková Rey je skrz naskrz na světlé straně a i když bych byl nejradši kdyby ji Kylo Ren na konci trilogie zabil tak ji mám rád a myslím si, že má hodně velký potenciál a navíc je skvělé, že po Anakinovi a Lukeovi je teď hlavní hrdina právě žena.
Jinak scén co by se mi líbilo bylo opravdu hodně, ale ty co bych vypíchnul jsou souboje se světelnými meči (kam se na tohle hrabe celé nová trilogie) a hlavně pohled Lukea na Rey přičemž mu lze v očích vidět bolest a smutek z toho co se stalo... Za mě jasných 5 hvězd.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat