Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Knížky o přírodních vědách

Ahoj , momentálně jsem na střední škole (Gymnázium) . Vůbec mi nejdou předměty typu čeština , dějepis... mám z nich špatné známky,ale jak už dlouho vím tak moje silná stránka jsou , nebo spíše mě mnohem víc baví přírodní vědy (Fyzika,Biologie,Chemie), jediný předměty z kterých mám jedničku :-D . Napadlo mě , že bych se v těchto předmětech rád rozvíjel jelikož je mám rád a myslím že v nich nejsem úplně špatný a je to moje silnější stránka. V dospělosti bych chtěl dělat něco jako Biochemie , Pracování s nemocema i když to je spíš takový sen , v podstatě cokoliv kde je chemie či případně fyzika. Takže bych rád šel napřed , protože moje oblíbené předměty 2x týdně mi přijdou málo. Tak bych se rád zeptal , je tu někdo kdo by mi mohl poradit nějaké knížky z těchto oborů ? zaměřuje se až ve třeťáku ale moc rád bych měl nějaké vědomosti navíc , přeci jenom , jsem na gymnáziu a pokud nebudu dobrý v těchto předmětech tak bych byl asi v maléru, i když by stačilo ject prostě podle učiva jenže jak jsem psal , tohle jsou snad jediný předměty u kterých mám chuť se učit a rád bych toho co nejvíc využil.
Děkuju moc :)

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat