Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Stížnost na hluk u sousedů

Zdravím, chtěla bych se poradit ohledně stížností na sousedy, kteří bydlí nademnou. Mají 12 vnoučat a ty jsou neustále u nich, protože je hlídají a dělají celý den od rána do večera strašný rachot a dupou jako sloni. Domovnice o nich ví, že dělají rachot i na chodbě a několikrát na ně byla zvonit s tím, že jsem si stěžovala na rachot a oni prostě nic, začnou dupat a mlátit se vším naschvál. Dnešním dnem mi došla trpělivost,protože dělám 3směnný provoz a abysolutně se nemůžu vyspat např. po noční nebo před noční. Člověk nemá klid na odpočinek a aby se dalo v klidu podívat na film v TV? Tak na tohle můžu zapomenout. Děcka lítají z pokoje do pokoje,neustále s něčím bouchají,mlátí se, řvou. Když už si myslím, že bude klid tak začnou majitelé se hádat, protože si potrpí na pití,takže většinou když dojdou z hospody začnou hádky. Už jsem uplně nešťastná, že jsem byt koupila, protože tohle jsem nevěděla. Pomůže mi stížnost na družstvu nebo si myslíte, že s tím nepůjde nic udělat? Děkuji

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat