Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jděte do (_!_) soudruzi kurýři.

Ono být zaměstnán jako kurýr je peklo. Vyzkoušel jsem si toto zaměstnání a nevydržel jsem ani týden.
Ráno v 5 začínáte, vyfasujete asi 100-120 balíků..... a vyjíždíte. Většina adres na které to bylo napsané jsou reálně úplně jinde.. to se dozvíte po telefonu. K tomu to nejsou jen "vykládky" ale taky nakládáte to co chce zase někdo poslat..... to znamená třeba 140 zastávek denně a to nebyl čas vánoc. Na depo jsem se vracel kolem 20:00 a ještě dvě hodiny lítal po skladu a vypisoval papíry k balíkům co se nedoručily. Podle toho, co jsem se dozvěděl od dalších zaměstnanců tak prý o vánocích není vyjímka, že k někomu zvoníte v deset v noci....
Na nedoručené balíky byl limit 5 balíků denně, pokud jich bylo víc 500kč pokuta. A nikoho nezajímalo, že ten komu jste to vezl nebyl doma a nemohl jste se mu dovolat......
Sečteno podtrženo doma jsem byl kolem 23:00, zjistil jsem, že jsem celý den nic nejedl, nepil. Nacpal jsem se, osprchoval se a čekali mě krásné, necelé 4 hodiny spánku a další den stejný scénář.
Jediné plus bylo, že za to jsou velice slušné peníze. Ovšem toto bych nedělal ani za milion.

Od té doby se ke kurýrům chovám nejvíce slušně jak to jen de.
Pravdou zůstává, že když něco objednávám na internetu vždy volím Českou poštu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat