Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Epicke sceny vo filmoch

Aby to tu nebolo len o politike samej, mate nejake epicke sceny z filmov, ktore vo vas zanechali nejaku hlbsiu stopu?
Ja spomeniem za seba Posledneho Mohykana, samozrejme zaverecnu scenku, kde otec pomsti svojho syna a zabije Maguu. Knihu som cital ako maly uz, film videl mnohokrat a stale ma nenudi a ta zaverecna scena spolu s najlepsou skladbou z filmu (mam cely album, je naozaj dobry) vo mne aj po rokoch vyvolavaju zimomriavky (husi kuze v CR?). Ten kus filmu je proste dokonaly, vyborny a uveritelny scenar, vykony hercov, hudobny podmaz, bojove sceny, krasna priroda.
Odkaz na original bez dabingu
https://www.youtube.com/watch?v=q8ZisDHg6v0

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Souhlas s Mohykánem (včetně soundtracku) Jinak: Skoro cokoli od Tarantina. Zejména "klasika" Pulp Fi…
touchwood 09.12.2015 22:03
touchwood
Z LOTRa v prvním díle přechod přes lávku nad propastí v Morii. poslední
Prasak 14.12.2015 17:52
Prasak
Skvělá je také scéna z filmu Hodný, zlý a ošklivý (jo, je to už prehistorie), kdy Eli Wallach běhá p…
Zarniwúp 10.12.2015 09:31
Zarniwúp
Hned jsem si vzpomněl na Metallicu a jejich intro na koncertech :) nový
Vondrs 12.12.2015 13:07
Vondrs
Nejepičtější scéna v dějinách planetární kinematografie je zcela určitě ve filmu Slunce, seno... (dá…
MadMike 11.12.2015 14:13
MadMike
Proč hned troškařit? nový
touchwood 12.12.2015 22:51
touchwood
Na samotě u lesa: A chčije, a chčije... to je prostě klasika :-D nový
RITCHI 13.12.2015 23:54
RITCHI
"My máme blechy." "Jo? Tak dobrou noc." A mizí v temnotě.... :-D nový
Zarniwúp 14.12.2015 11:02
Zarniwúp
Tos scenky su to fajne, ale epickeho na nich nevidim nic. Su skor nesmrtelne ako epicke. nový
fleg 14.12.2015 13:16
fleg
Poslední samuraj- jak jedou na koních proti kulometům a dělům na konci + hudba nový
Mojmír 13.12.2015 10:29
Mojmír
Mě nikdy moc filmy nezajímaly (jo, jasně, občas se na něco mrknu). Z epických scén se mi jako první… nový
L-Core 13.12.2015 17:30
L-Core

Souhlas s Mohykánem (včetně soundtracku)
Jinak: Skoro cokoli od Tarantina. Zejména "klasika" Pulp Fiction (tam těch scén je strašlivě moc)

Moje srdcovka je samozřejmě Comfortably Numb z The Wall, a to včetně "předehry" Vera + Bring Boys Back Home. (a samozřejmě celý film od začátku do konce, včetně skvělých kreslených animací a střihů (mletí dětí do sekané)).

A Vizuál? Skoro celý LOTR, jednou se na ten Zéland musím podívat! :-)

P.S.: no a samozřejmě taky menší Kubrickovy úchylárny 2001 plus Mechanický pomeranč.

Nejepičtější scéna v dějinách planetární kinematografie je zcela určitě ve filmu Slunce, seno... (dál nevim), kdy Helenka na dotaz svého syna, "mami, co je to coura" mu dá tři facany až se sesune k zemi, se slovy "hajzle jeden".
Nic lepšího a epičtějšího neexistuje. Proti tomu je pán prstenů záživnej stejně jako šachovej turnaj ajťáků :D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru