Předmět Autor Datum
Někdo by to mohl považovat za výkřik retarda. nový
karel 11.10.2015 14:36
karel
Co máš proti maringotkám, x generací cirkusáků a kočovných cikánu (ESP, FRA, USA......) si to nemůžo… nový
M-Pol 11.10.2015 14:41
M-Pol
Nabízejí prodej mobilních domů za naprosto idealních podmínek. Není to pravda. Já jsem jeden z napál… nový
pethorak 11.10.2015 14:43
pethorak
Prodejce teda tvrdil, že to je vozidlo a prodával k tomu i volant? nový
karel 11.10.2015 15:13
karel
privesny vozik je vozidlo. poslední
bahno 13.10.2015 22:02
bahno
z vlastního pozemku tě vyštípou úřady, ale smrdět u příbuzných nebo u přátel je v pořádku a neotravu… nový
lední brtník 11.10.2015 17:28
lední brtník
Na dvojdomek, ne? nový
karel 11.10.2015 17:30
karel

Nabízejí prodej mobilních domů za naprosto idealních podmínek. Není to pravda. Já jsem jeden z napálených a to jsem si koupil rovnou dva. To,že nepotřebujete stavební povolení je pravda, ale momilní dům není vozidlo, které může jet po silnici po vlastní ose, nemá RZ)spz) TUDÍŽ JE TO stavba popř. dočasná a na kterou se nevstahují žádné vyjímky. Získat na takovouto stavbu stavební povolení je naprosto nemožné, protože celkově neodpovídá stavebním předpisům.( Světlá výška, rozměry místností, rozměry dveří atd.) Mobilní dům si může člověk dovolit v případě, že má možnost zaparkovat na pozemku s č.p. u příbuzných ,nebo přátel. Z vlastního pozemku Vás vyštípají úřady a sousedé, kteří nestojí o způsob lunaparku v sousedství.
To, že člověk investuje veškeré peníze do tohoto projektu nikoho nezajímá.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru