Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nebude lepší se zeptat přímo na kutilské poradně, http://kutilska.poradna.net/ ? Tady se jen nevázan…
L-Core 26.09.2015 14:25
L-Core
Dá se použít k obraně budoucnosti našich dětí.
karel 26.09.2015 14:27
karel
Mám tisíc chutí ten dred zamknout. Probírají se v něm čím dál tím víc zhůvěřilosti neslučitelné se ž… nový
mif 27.09.2015 16:38
mif
Jen přes moji virtuální mrtvolu! Ty drede :)) nový
Dale Cooper 27.09.2015 16:43
Dale Cooper
Mluvím o "budoucnosti našich dětí". Tenhle (nože) topic je mi ukradený. nový
mif 28.09.2015 15:38
mif
No však já taky. Nože nejsou kromě pomalého flegova comming outu nezajímavé. nový
Dale Cooper 28.09.2015 16:09
Dale Cooper
Tím se dá nanejvýš pohrozit kanci, na opravy čehokoli to moc není a doma už vůbec ne. Když po tom to…
karel 26.09.2015 14:27
karel
kup si třeba Leatherman + urcite bude dobry aj Gerber a nejake multitools robi aj CRKT. Alebo klasi… nový
blue5 27.09.2015 01:44
blue5
Tak nevím, jestli levnější. Já mám třeba tyhle italské inbusy. nový
karel 27.09.2015 01:52
karel
Ehmm... :) ja som tym naradim myslel skor klasicku vybavu multitools - univerzalne klieste, krizovy/… nový
blue5 27.09.2015 02:09
blue5
Ten maly Gerber mam a mozem povedat, ze ho pomerne casto pouzivam lebo ho mam vzdy zo sebou a uz vel… nový
fleg 27.09.2015 06:08
fleg
Urcite. Ja sa iba, ako clovek s nadsenim pre noze, pozastavujem nad kupou multinastroja made in chin… nový
blue5 27.09.2015 08:11
blue5
Ja nosim samozrejme naradie zo sebou v batohu od nb, ale ked sa mi ho nechce vytahovat, alebo ho nem… nový
fleg 27.09.2015 09:35
fleg
nosim v kabelke. Nepřipravuješ si flegu půdu pro comming out? Tu kabelku máš Louis Vuitton nebo Pra… nový
Dale Cooper 27.09.2015 12:53
Dale Cooper
Neviem to mam od zeny, predtym som nosil malu kapsicku, potom dovliekla kabelku, takze odvtedy nosim… nový
fleg 27.09.2015 21:47
fleg
Neee, ani nemusíš :-) A boty na podpatku? Taky nosíš? :-D nový
Dale Cooper 27.09.2015 23:45
Dale Cooper
Teraz na chate som mal. Rano som vstal a siel si zapalit na terasu a nemal si, co obut a pri posteli… nový
fleg 07.10.2015 08:04
fleg
Ja nosim samozrejme naradie zo sebou To mi robis schvalne... nový
blue5 28.09.2015 01:42
blue5
Obcas sa vloudi chybicka. nový
fleg 28.09.2015 07:53
fleg
Klidně bych do toho dal více peněz (kdyby to mělo vydržet desítky let). Jak je na tom v porovnání L… nový
Petr89 29.09.2015 17:58
Petr89
victorinox =známy švajčiarsky štandard ale nič viac/tie multitools sú skôr vyleštené ozdoby/ leather… nový
audax 07.10.2015 00:45
audax
Tak tomuhle se říká nářaďové nože? To jsem někde nafasoval reklamní - Březňák. No, taky ta kvalita p… nový
Zarniwúp 07.10.2015 11:57
Zarniwúp
Ono to stejně celkem k ničemu není, jediná praktická věc je na tom otvírák. http://toolguyd.com/leat… nový
karel 07.10.2015 12:03
karel
Otvírák? Jako na pivo? IMHO kdo byl na vojně (ale i kdo nebyl), si umí otevřít lahváč bez otvíráku.… nový
Yarda 10.10.2015 19:37
Yarda
Tak třeba na poušti cestovatel bez opasku a zubů lahváč těžko otevře, nanejvýš zmijím zubem. nový
karel 10.10.2015 19:40
karel
(kdyby to mělo vydržet desítky let) Si velky optimista. nový
blue5 10.10.2015 19:25
blue5
Tak ono to nemá důvod nevydržet, když to neztratíš. Nic moc na zničení na tom není a Leatherman dává… nový
karel 10.10.2015 19:38
karel
Ja by som tym nitom (Victorinox z odkazu) az tak neveril. Kolko vlastne maju zaruku bezne Victorinox… nový
blue5 11.10.2015 14:16
blue5
Společnost VICTORINOX poskytuje doživotní záruku na veškeré závady materiálu či výrobní nedostatky.… nový
karel 11.10.2015 14:32
karel
bežné victorinoxy len bežnú záruku,spoločnosť poskytuje len doživotnú záruku na vady materiálu a vad… nový
audax 13.10.2015 20:45
audax
OT: - Věty začínají velkým písmenem. - Za interpunkcí (,.;!?) se dělá mezera - Psaní celého příspěvk… poslední
Dale Cooper 13.10.2015 21:18
Dale Cooper
Když jsem četl titulek, tak jsem si myslel, že tazatel se ptá na nějaký vercajk k obráběcímu stroji.… nový
Yarda 30.09.2015 13:48
Yarda

kup si třeba Leatherman

+ urcite bude dobry aj Gerber a nejake multitools robi aj CRKT. Alebo klasika - Victorinox.
Lacne trznicove shity s batekou nekupovat.

Máte někdo zkušenosti s nářaďovými noži?

Naradie + noz je urcite rozumnejsia varianta ako "naradovy noz"... a lacnejsia.

//
Ak budes vahat nad typom, ber taky, ktory ma noz s jednorucnym otvaranim, poistkou a s co najvacsou cepelou, Europa onedlho nebude, co byvala...

Urcite. Ja sa iba, ako clovek s nadsenim pre noze, pozastavujem nad kupou multinastroja made in china, s pochybnymi kliestami a bezpochyby nudzovym nozikom (vsetky ostatne prvky pouzijes kolkokrat? raz do roka?), ked za podobne peniaze si mozes kupit mensi pevny nozik, ktory ta prezije, bud made in USA alebo "made in Dagestan". K tomu kupi male univerzalne klieste trebars od Wihy a ma, za podobne prachy, v ruke neporovnatelne lepsie nastroje, len s tym, ze si ich nezlozi do vrecka.
//
vzdy so sebou...
//
Toto vyzera, za tie prachy, dobre.

Teraz na chate som mal. Rano som vstal a siel si zapalit na terasu a nemal si, co obut a pri posteli boli take vyssie otvorene zenske topanky, do ktorych sa mi dalo nasuchnut, tak som si ich dal a siel si zapalit.
Okrem trenok som mal na sebe maskacovu vestu, takze ako celok to vyzeralo celkom zaujimavo, co vyuzila kamoska odfotila a posielala kade komu.

victorinox =známy švajčiarsky štandard ale nič viac/tie multitools sú skôr vyleštené ozdoby/ leatherman je už o niečom inom,tam už je cítiť,že tie nástroje sú pomerne masívne a aj hmotnosťou sú niekde inde ako victorinox,aj mimoriadne dlhá záruka hovorí o tom,o čom leatherman je,u voctorinoxu takú záruku dostaneš jedine u nástrojov určených pre záchranárov a spol,nie u nástrojov určených pre bežný plebs/alias pre neexistujúcu swiss army,tá je len vo forme vycvičenej domobrany pozostávajúcej z bežných civilistov/........

bežné victorinoxy len bežnú záruku,spoločnosť poskytuje len doživotnú záruku na vady materiálu a vady vo vyhotovení,ale treba si uvedomiť,na čo sú tie ktoré nožíky/multi-náradíčko určené,leatherman počíta s priamym použitím ako prenosné miniatúrne nástroje na bežnú prácu/outdoor aktivity a tomu zodpovedá aj ich vyhotovenie a použité materiály a priama velmi dlhá záruka na výrobok ako taký,victorinox skôr ako s nástrojčekmi v núdzi a skôr ako ozdoby,než bežné nástroje na bežné mobilné nasadenie,taký victorinox-krížový šroubováčik je použitelný na bezvadne funkčný,obvykle fungl nový šroub,na zaseknutom,zahrdzavenom už ten šroubováčik obvykle zničíš,je to rovnako mäkký materiál ako náradie beckford z tesca...iná trieda je victorinox profi-tools pre záchranárov,horskú službu a spol,ale to je aj iná cenová kategoria......

Když jsem četl titulek, tak jsem si myslel, že tazatel se ptá na nějaký vercajk k obráběcímu stroji. Teď jsem to tu otevřel.
Já jsem dostal tohle:
http://www.multitools.cz/victorinox-swisstool-plus-kozene-pouzdro-a-racna
Věřím, že je to kvalita a pokud jedu někam, kde nebudu mít po ruce svůj obvyklý vercajk, tak to strčím do kufru, co kdyby náhodou...
Ale nepamatuji se, jestli vůbec někdy jsem to k něčemu použil.
A obecně si myslím, že když je něco univerzálního, tak je to na dvě věci - ale univerzálně:-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru