Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem V sobotu by měl být (konečně, neslavnostně) zprovozněn tunel Blanka.

Napadlo mne, pokud budu chtít jet z dálnice od Hradce Králové na LVHP (Letiště Václava Havla Praha), jestli by se použitím toho tunelu nedal trochu ušetřit čas. Nyní když zadám vyhledání nejrychlejší trasy, tak Mapy na Seznamu mne pošlou Jižní spojkou a přes Barrandov a čas odhadnou na 32 minut (když tam pojedu, schválně si to stopnu).

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jediný směr, který to může rozumně usnadnit a zrychlit je průjezd D8 -> Strakonická.
JR_Ewing 21.09.2015 08:52
JR_Ewing
Ale kdepak. Což třeba R10/D11 -> I/6, I/7? To je zrychlení velké, místo plácání se přes Letnou, Hrad…
Dale Cooper 21.09.2015 17:16
Dale Cooper
To je spis vedlejsi efekt, zacpy budou diky koncentrovanemu vyjezdu z tunelu vznikat jinde do tech s…
JR_Ewing 22.09.2015 08:55
JR_Ewing
zacpy budou diky koncentrovanemu vyjezdu z tunelu vznikat jinde do tech smeru Tak myslím, že soudru… poslední
Dale Cooper 22.09.2015 09:37
Dale Cooper
...Což třeba R10/D11 -> I/6, I/7?... Tenhle směr jsem právě zkoušel a srovnával s cestou přes Jižní… nový
Yarda 22.09.2015 09:02
Yarda

...Což třeba R10/D11 -> I/6, I/7?...

Tenhle směr jsem právě zkoušel a srovnával s cestou přes Jižní spojku jak mi to našly Mapy na Seznamu. Přes Letnou nejezdím, vnitřní Praze se vyhýbám, pokud je to trochu možné. A vycházelo mi to plus mínus stejně.
Pravda, když někde bude dopravní průjem a já tam ztratím čtvrt hodiny nebo i víc, tak jsou všechny testy a propočty na dvě věci.
[497-tunel1-jpg]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru