Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obecně závazné, ale tajné.

Chtěl jsem se podívat, jestli se v městě, kde mám to potěšení žít, nedopustím něčeho zakázaného, když si dám na veřejnosti lok lavórovice, tak jsem vyhledal na oficiálních stránkách městského úřadu odkaz na nějakou vyhlášku co by to měla upravovat, ale když jsem to rozkliknul, napsalo mi to tohle:

Obecně závazná vyhláška č. 4/2014 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství

Datum vyvěšení: 25.06.2014
Datum sejmutí: 11.07.2014

Z důvodů splnění požadavků zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, na ochranu osobních údajů nejsou jednotlivé dokumenty archivu úřední desky přístupné veřejnosti. V případě právními předpisy podloženého zájmu o nahlédnutí do dokumentů kontaktujte věcně příslušný organizační útvar Městského úřadu Kolín.

Tak nevím - není v té vyhlášce jmenovitě uvedeno, kdo nesmí chlastat na veřejnosti? A není tam dokonce i moje jméno?
:-D:beer:

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když jsou povolené tzv. zahrádky či terasy, tak je snad pití na veřejnosti povolené. Pokud tím nebud… poslední
IQ37 12.07.2015 13:51
IQ37

Když jsou povolené tzv. zahrádky či terasy, tak je snad pití na veřejnosti povolené.
Pokud tím nebudíš veřejné pohoršení, což je v dnešní době snad nemožné... :-)
Taky nesmíš blinkat na veřejný chodník. Proto asi schovávají tu vyhlášku!

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru