Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Den blbec

A tak ještě jinak, rekonstruoval jsem za pomocí svědka sled události.
Rvala vysílačku do batohu, aby si uvolnila ruce a mohla se nastříkat repelentem proti klíšťatům. Jak ji rvala do toho batohu, tak páčka plynu samozřejmě vyjela nahoru (tenhle axis zůstává, nevrací se, není na pružině, ale na cvrčkovi) a motor letadla měl tendenci se točit, ale kvůlivá větvím nemohl, tak to jen cvakalo. Stejně se stalo i s druhou páčkou, kterou vychýlila do všech směrů (vlastně to samé i u první - do stran), takže do toho ještě létadlo začalo mávat vším, na čem jsou serva. Vlastně chtělo mávat, ale kvůli větvím taktéž moc nemohlo, takže serva také po dosažení bodu nepřekonatelného odporu také jen cvakala. Do toho jsem začal hulákat, ať stáhne ten plyn, tu páčku vpravo DOLŮ. Takže zase vysílačku vyrvala z batohu a páčka plynu udělala co? No samozřejmě pohybem vysílačky batohem směrem nahoru sjela zase až dolů, takže byla tam, kde jsem chtěl a manželka na to koukala jak vyvoraná myš. Nade mnou se ještě činila serva, jak se pro změnu snažila vrátit do výchozí polohy, protože do nějakých pozic se i přes odpor větví při cestě vysílačky batohem tam a zpátky přece jen dostala, ale po téhle proceduře se zbývající axisy vrátily samy do neutrálu. Ne už tak serva...
Ergo kladívko: můžu za to já. :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat