Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Den blbec

Jo, my na "tři" taky docela věříme. Naštěstí to není často. A většinou se to i stupňuje ve "škodě", i když u toho letadla bude škoda vyšší než u prkýnka asi jen morálně, jak jsem se musel sápat na ten keř, co si hrál na strom. Prorostlý to bylo ještě nějakým hlohem - sprostě jsem tam nějaký uschlý smetve musel ulámat, abych se dostal až nahoru. Sklepat to nešlo, protože se létadlo nádherně drželo větve za podvozek. Manželka dole stála s vysílačkou a šmrdlala s páčkama (vysílačku jsem nevypínal, aby letadlo, které jsem vypnout nemohl, nechytilo signál z nějakýho jinýho zařízení - 2,4GHz...) jak se jí snažila narvat do batohu a já na ní ze stromu řval, ať na nic nešahá a dá tu páčko vpravo DOLŮ, aby to nade mnou nedělalo vrrrrn. Jenže manželky mají občas problém, kde je na vysílačce vpravo a vlevo, protože mají, nevím proč, strach, abych z toho stromu nespadnul a na takové triviality se nedokážou soustředit, ačkoli jinak prý dokážou myslet na víc věcí současně. Takže jsem nakonec hulákal no tak to vypni, to je ten vypínač UPROSTŘED a protože uprostřed se už dá definovat přesněji, tak se to vyřešilo. :-)
S tou spojkou to bude horší, ale jak už jsem říkal - stejně jsem se na tohle vydání chystal.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat