Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tetování

Co si o nich myslíte? Má někdo z vás kerku popř o ní uvažuje? Já jsem zastáncem názoru, že pokud má pro daného člověka význam tak proč ne (sám jedno mám a přemýšlel jsem o něm pár let jestli si ho dát). A samozřejmě má být člověk soudný co si kam dát.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Krása nesmírná. [1368780-img-vladimir-franz-volby-volba-prezidenta-penis-tetovani.jpg] To není kri…
M-Pol 16.04.2015 04:49
M-Pol
A ještě mu nedávno zničili obraz: http://www.denik.cz/z_domova/policiste-obvinili-kastelana-valticke… nový
Yarda 16.04.2015 08:09
Yarda
Nelíbí se mi to a neuvažuju o tom. Ale chápu, že jsou situace, kdy to může mít pro dotyčného zvláštn… nový
Moas 16.04.2015 09:08
Moas
Takové tetování na lýtko apod., které se dá zakrýt pokud člověk si vezme kalhoty/košili jsou v pohod… nový
icepower32 16.04.2015 09:45
icepower32
Vytetovanou vlastní značkou si v dřevních dobách značkovali vládci (páni) své otroky. Necítím se (za… nový
mif 16.04.2015 10:42
mif
Myslím, že v 80ti už tu babu nikdo chtít bez šátu vidět nebude.. :-D nový
icepower32 16.04.2015 13:21
icepower32
Stejně tak bych mohl říct, že před stovkami či tisícovkami let se tetovali a pořád tetují válečníci… poslední
Al Capone 16.04.2015 18:18
Al Capone

Takové tetování na lýtko apod., které se dá zakrýt pokud člověk si vezme kalhoty/košili jsou v pohodě. Horší už je to na krku, to už ani límec nezakryje a také dle toho může být posuzován uchazeč o práci zaměstnavatelem.
Dále se dle motivu tetování dá celkem dobře odhadnout povaha, zájmy či intelegence daného jedince...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru