Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tiez mate nutkanie vlastnit nehnutelnosti?

Já jsem odjakživa měšťan. Vyrůstal jsem v bytě, žiju v bytě. Na okraji menšího města, s dostupnou MHD, kousek od centra. Mít vlastní dům mě zatím nikdy nelákalo. Když jsem trávil v dětství prázdniny u prarodičů, kteří dům se zahradou mají, tak to bylo sice fajn, ale také jsem poznal, že mít barák je hodně starostí navíc. Klidně přiznám, že jsem prostě poněkud zdechlejší a žít v bytě je pro mě pohodlnější. Proto do budoucna nemám v plánu usilovat o vlastní dům, ale rád bych měl někdy byt v osobním vlastnictví. A v nějaké novější bytovce, ne v paneláku.

Btw. rekonstruovaný panelák není zase tak špatný. Když se tam vymění okna, spraví střecha, zateplí se, opraví balkóny, vymění stoupačky, rekonstruuje se jádro, kuchyň atd. Ale jeden nedostatek bohužel odstranit nejde a to jsou ty samotné panely. Ony jsou relativně tenké a pružné. Proto je přes ně slyšet i každé menší dupnutí a to mi třeba docela vadí. Když se natrefí na špatné sousedy, tak je to vyloženě obtěžující.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat