Předmět Autor Datum
Já teda na levné nedovedu usnout, často se probouzím. Mám dražší, ale za to na ní usnu během chvilky… nový
Mnauik 24.03.2015 20:14
Mnauik
Nemáš ty tam nějaký levný hrášek? nový
IQ37 24.03.2015 20:40
IQ37
Hezký den, obecně se vyplatí na matracích nešetřit, ale samozřejmě pokud záleží na financích, jinak… nový
klara24 26.04.2015 14:02
klara24
Já taky zastávám názor, že na matracích se moc štřit nevyplatí, trávíme na nich hodně času i když se… nový
TerkaBay 30.03.2016 22:20
TerkaBay
Na levných matracích jsem spal celý život, proto teď mám zničená záda. Rozhodně nešetři, v posteli s… nový
adalkadaar 01.04.2016 17:01
adalkadaar
Já kupoval v loni tady: cs Fox. poslední
Cat 17.06.2016 05:34
Cat

Hezký den,
obecně se vyplatí na matracích nešetřit, ale samozřejmě pokud záleží na financích, jinak to nejde. V dnešní době je spousta matrací, typů...
Z levnějších matrací vím, že si kamarádka chválila obchod www.mpzdravyspanek.cz nebo www.modernispani.cz ,
snad jsem to nepopletla. Jakou cenu chcete investovat? Jsou různé akce 1+1 zdarma nebo to chce vychytat a objevit nějakou ve slevě. Doporučuji ale matraci vyzkoušet. Né na každé může člověk s dobrým pocitem usínat. My máme latexovou a jsme s manželem spokojeni... ALe každému nemusí sednout.

Já taky zastávám názor, že na matracích se moc štřit nevyplatí, trávíme na nich hodně času i když se to nezdá a může to pak mít špatný vliv na záda i celkově na spánek, člověk se pak budí rozlámaný, ale ovšem ne vždy je možnost investovat kolik by sme chtěli, každopádně s bestem mám zatím dobrou zkušenost, loni jsme měnili matrace my a objednávali jsme od tama, všechno bylo ok :) My máme tyhle http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-11/matrace-fox-11-zdarma-akce-24-cm.html

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru