Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem chyba HDD a operačního systemu

Dobrý den mám problém mám notebook a když ho zapinam napíše to chyby HDD a nebo rovnou chyby operačního systému notebook mám od "zname"prodávala mi ho s tím ze je vše OK potřebovala sem aby na něm hlavně slapal program Traktor dj který se setkal dala sem ji ho na reklamách ze to opraví a napsala mi ze vyměnili ramky .Ma otázka zní. Může se téma ramkama problém vyřešit nebo ji ho strcit někam děkuji za odpoved

Předmět Autor Datum
Dotazy k PC sem: http://pc.poradna.net/q/add/ Tady je to jen žvanírna.
Zarniwúp 06.02.2015 12:18
Zarniwúp
napíše to chyby HDD a nebo rovnou chyby operačního systému Pod tym si mame predstavit co? HDD sa da…
blue5 06.02.2015 16:37
blue5
Nejdřív to napíše chyba HDD tak to vypnu zapnu a napíše to chyba operačního systému tak to zase vypn…
standa23 06.02.2015 16:49
standa23
Strčit někam bude nejlepší řešení. poslední
karel 07.02.2015 07:05
karel

Nejdřív to napíše chyba HDD tak to vypnu zapnu a napíše to chyba operačního systému tak to zase vypnutí zapnu a třeba az na paty pokus se to normálně zapne a naskočil to do Windowsu když to testovali psalo jim to všude OK pat to třeba pul dne nebo dva dny spustíme normálně a potom už to zase hází chybu a tak dokola

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru