Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zemřel Přemek Podlaha

23.12. zemřel Přemek Podlaha, dlouholetý moderátor pořadu: "Receptář nápadů" a jeho následovníků. Možná pro mladé přežitek a hloupost, ale třeba solární ohřev vody, co se dnes vyrábí průmyslově, byl jeden z dobrých nápadů. Sice tam byly i ptákoviny, ale spousta i drobných nápadů vůbec nebyla špatná a hlavně ukazovala schopnost improvizovat, což se dnes vytrácí. Sice máme dnes blbá mláďata, co si myslí, že jsou kvůli věku počítačoví géniové, ale vyvrtat otvor pro hmoždinku neumí, jsou schopni se přizabít i šroubovákem a jejich počítačová genialita končí u zapařování a TuneUPu.
Vzpomeňme si...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Byl to moderátor, ale co jsem slyšel přeneseně od lidí, kteří mu v tom pořadu vystupovali, tak se ch… poslední
Prasak 24.12.2014 21:14
Prasak

Byl to moderátor, ale co jsem slyšel přeneseně od lidí, kteří mu v tom pořadu vystupovali, tak se choval podobně jak Vlasta Burian - jen on byl králem placu a běda, jak mu do toho někdo kecal! Však si tam vcelku pravidelně tahal svoje kamarády a když to pak vysílali na Primě, tak tehdejší kolegyni Šárku Tomanovou od tama vyštval. Neměl jsem ho za tohle rád.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru