Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Bude to fungovat ? Domácí pyrotechnika

Dobrý den, omlouvám se pokud to sem nepatří...
Předem říkám že tento dotaz , debata je pro ty kteří se vyznají v pyrotechnice nebo chemii :)
Takže k věci , Chci si objednat KClO4 a Al ( http://www.fichema.cz/prkov-hlink/1332-prkov-hlink-blue-250-g-hlinkov-prek-8592861148042.html )
jenže nevím jestli tento hliník (BLUE) bude fungovat jako normální....
Takže by mě zajímalo jestly je mezni normální a BLUE hliníkem nějaký podstatný rozdíl...
Děkuji moc všem za snahu a čas...

Předmět Autor Datum
Máš ještě obě oči a všech deset prstů? Ano? Máš asi nějaké nutkání se něčeho z tohoto zbavit...
Dale Cooper 18.12.2014 21:57
Dale Cooper
Podstatný rozdíl bude asi v barvě. :-)
IQ37 18.12.2014 22:31
IQ37
Důležitá je i teoretická příprava. ___KLIK___
karel 19.12.2014 00:19
karel
Pomahač pomůže. [386-pomahac-jpg]
IQ37 19.12.2014 00:55
IQ37
KClO4 uz neni tak uplne volne prodejnej. A druha vec, co s tim chces delat? Jak pisou v popisu, je t…
bahno 19.12.2014 10:47
bahno
Nebyl to náhodou "Travex"? Jinak osobně mám své údy, včetně pátého s přívěšky a optická čidla rád. poslední
ms 24.12.2014 15:46
ms
Jsem chemik, ale na něco takovýho bych si už netroufl. Chloristan s čímkoliv hořlavým je svinstvo. T…
Jack 20.12.2014 17:58
Jack

KClO4 uz neni tak uplne volne prodejnej.
A druha vec, co s tim chces delat? Jak pisou v popisu, je to pyrohlinik, fungovat bude. Pisou, ze je vhodnej na salut - lepils nekdy neco takovyho, eventualne to strilel? Tady uz konci veskera sranda! Kdyz ti to odejde v hlavni, budes sbirat zbytek ohnostroje v okruhu par metru. Kdyz kousek nad hlavni, tak si na vlastni kuzi vyzkousis, jaky to je bejt kus od utocnyho granatu. A pokud to odejde az po navratu na zem, tak si to mozna vyzkousi i divaci. Salut a lampare jsou u me docela vysoko na zebricku nebezpecnosti a opravdu jen pro zkuseny.
BTW kolik uz toho mas navyrabeno a nastrileno?

Jsem chemik, ale na něco takovýho bych si už netroufl. Chloristan s čímkoliv hořlavým je svinstvo. Taky jsem si tím obdobím prošel a jsem moc rád, že jsem to ve zdraví přežil. Odnesl jsem si jenom drobnou jizvu na čele. To ti nestačí to, co se běžně prodává?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru