Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem STARGATE

Zdravím, je tu někdo fanoušek stargate? Doufáte v další pokračování značky stargate, ať už filmem či seriálem?

Moje další otázka už je "nestargejťácká", neznáte nějaký kvalitní sci-fi seriál? (něco mezi rokem 2009-2014)

Předmět Autor Datum
1/ Jsem fanda Stargate. Pokračování by být mohlo, ale trošku se bojím, že by se jednalo spíš o zoufa…
Mayhem 26.11.2014 21:58
Mayhem
Universe už je dotočený? I když je pravda, že ta série je celkem o ničem, v porovnání s předchozími…
Dody 29.11.2014 20:12
Dody
Kvalita isla jednoznacne dole. SG1 super, Atlantis dobry, ale ten sucasny patok...nepozeratelne.
fleg 29.11.2014 20:15
fleg
Universe je bohapustý blábol. Nedosmotrel jsem ani první sérii. Nebavilo mě to. SG1 a Atlantis (ten…
mif 29.11.2014 20:22
mif
Universe je jiný no, takový divný... Ale já si prostě nemohl pomoct a sledoval jsem to chvíli na Fan…
Dody 29.11.2014 20:34
Dody
Hodně dobrá (pro mě) je Archa pravdy. To jsem viděl pětkrát :-). Jinak Atlantis je nad SG1 dost výš. poslední
mif 07.12.2014 22:22
mif
Někteří herci epizodních, někdy i bezejmenných postav se v seriálu objevují ve více rolích než v jed…
JM 07.12.2014 20:12
JM

1/ Jsem fanda Stargate. Pokračování by být mohlo, ale trošku se bojím, že by se jednalo spíš o zoufalý pokus to oživit. Většina herců už má jinej džob a poskládat to je IMHO nereálné. S jinýma hercema to smysl moc nemá. Teď to dávají na kůůlu a rád se příležitostně znovu kouknu na první řadu.

2/ Znám. Doporučil bych Continuum (je tam i část obsazení ze Stargate - Tony Amendola, Lexa Doig, Mike Dopud (takže spíš vedlejší postavy z SG).
Dřív bych doporučil ještě Sanctuary, hrála tam Amanda a první dvě a půl série mi přišly fakt hodně dobrý. Pak to ale sakra pokazili a konec mi přišel tak zoufalý, že snad ani nemůžu doporučit.

Universe je jiný no, takový divný... Ale já si prostě nemohl pomoct a sledoval jsem to chvíli na Fandovi... Některé díly byly nudné a starým SG se celkově nevyrovnají, ale když je někdo (jako já) totálně udělaný ze všeho, co se týká stargate, tak se na to podívá :-D
Ale souhlas, že klasické SG byly nejlepší, i když Atlantis byl možná ještě lepší než SG-1...
No a ten závěr SGA mě taky moc nepotěšil...

Někteří herci epizodních, někdy i bezejmenných postav se v seriálu objevují ve více rolích než v jedné. Kolik jich bylo? Tak schválně. ;-)

Nebyl jen jeden, ani dva, tím méně tři. Tím nechci říct, že jen čtyři. Nebo že by víc?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru