Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zase dalsia pokuta

K poradni sa vyjadrovat nebudem, to sme si vysvetlovali uz mnohokrat, ale vyjadrim sa k zvysku.
Prave to, ze som zareagoval tak ako som zareagoval, ze som nehral burana a co vy kukoti zeleni, aj tak ma nemate na kamere, ci radare a hovno mi dokazate to nie je znak sebareflexie?
Nie je znak sebareflexie, ze som si si vsimol, ze ma to kusok sere a ze mozno niekde vo vnutri som tiez ako ostatni, co radi vyvolavaju konflikty?
A temy zakladam preto, ze mna sameho to prekvapuje, kde sa to vo mne berie ten pocit, ze som bol nespravodlivo obrany o 10 eur a pod. Sam seba pokladam za cloveka, co sa vie ovladat, co uznava mravnostne principy a predsa mam taketo myslienky...co potom ti druhi? To sa potom ani nedivim, ze su vsade same konflikty, ked ja "idealny clovek" takto vnutorne sam pred sebou zlyhavam.
Prislo mi to zaujimave tak reku sa podelim o to s ostatnymi, co oni na to.
Neboj, ak moje vlakna nebudu mat ziadne reakcie, alebo ich bude len malo a budu mi pripadat zbytocne prestanem sa tu s vami delito o moje zazitky prave preto, ze som tu sebareflexiu este nestratil.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat