Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Doporučíte tyčový mixér?

Tož viz nadpis. Mamina si ten bazmek přeje pod keř, já nemám nejmenší představu, po jakých parametrech jít. Kámoška radila spíš vyšší výkon na úkor kvality (Sencor versus Braun) a větší příslušenství (totéž). Nerozumím tomu ani zbla, proto prosím o nakopnutí správným směrem. Cena není nijak determinující, ale rád bych se vlezl do třech litrů peněz českých. Jo, a bílá nebo chrom :-).

Předmět Autor Datum
Sencory jsou šmejdy těm se bych se určitě vyhnul. Mezi kvalitní mixéry patří například Electrolux ES…
Wolve 02.11.2014 17:20
Wolve
Ten vypadá dobře. Osobní zkušenost?
mif 02.11.2014 20:05
mif
Kamarád pracuje v elektru na reklamacích a poradil mi které značky jsou kvalitní a které modely jsou…
Wolve 02.11.2014 22:52
Wolve
Řiď se podle kámošky. Za trojku to bude mít i vodotrysk. Loni jsem kupoval tenhle: http://www.levnee…
Zarniwúp 02.11.2014 17:24
Zarniwúp
Taky bych to bral v Euronicsu nebo Planeu (kameňáky v místě bydliště), elektronicky nechci. Já fakt…
mif 02.11.2014 17:32
mif
Víc výkonu - víc mixér. Osobně tyhle věci kupuji tak, že přijdu do obchodu (se základními parametry…
Dale Cooper 02.11.2014 18:11
Dale Cooper
Jo, jediná podmínka, kterou vlastně ta paní, co s ní bydlím, měla, byla nerezová odnímatelná "noha"…
Zarniwúp 03.11.2014 00:39
Zarniwúp
Já bral taky Bosch, před pár lety: http://mixery.heureka.cz/bosch-msm-6b700/#utm_medium=cpc&utm_sour…
Prasak 02.11.2014 19:16
Prasak
A to je prej hrubě málo (350W).
mif 02.11.2014 19:51
mif
Co s tím bude sekat? Syrový maso? To patří do mlýnku. Podívej, já to taky kupoval naslepo. Hledal js…
Prasak 02.11.2014 21:07
Prasak
Syrový maso? To patří do mlýnku. No to právě tak úplně není pravda, naši sháněli mixer, který to sy…
Roker 02.11.2014 22:11
Roker
Když budeš tak hodný... Děkuju.
mif 02.11.2014 22:14
mif
OKi, píšu si upomínku na zítra... ;-)
Roker 02.11.2014 22:15
Roker
My máme doma něco noname z Lidlu nebo Tesca, doslova za pár stovek. Účel to splní stejně, roků to už…
L-Core 03.11.2014 05:18
L-Core
Taky tak. Nějaká hrůza z Tesca za 199 kreditů. Zatím rozmixovala všechno. A člověk se při nákupu ješ… poslední
Moas 14.11.2014 13:26
Moas
Takže jak jsem slíbil, tak činím. Naši mají tuten model.
Roker 04.11.2014 18:34
Roker
Dík. Zahrnuju do užšího výběru (zatím vede Electrolux z prvního příspěvku).
mif 04.11.2014 19:21
mif
Jj na ten jsem se díval taky a osobně bych si ho asi vybral též...
Roker 04.11.2014 19:27
Roker
A proč značka na takovou blbost? Před několika lety jsem koupil nějaký noname v Tescu mohutnější kon…
Craft 10.11.2014 02:32
Craft
Problém je, že tomu skutečně nerozumím ani zbla. Navíc to má být dárek. Jestli jsem tě svým dotazem…
mif 10.11.2014 12:13
mif
Tak jsem to dneska vyřešil. Zakoupen jakýsi osmisetwattový Filipes s titanovými břity a "bohatým pří…
mif 10.11.2014 19:40
mif
Hlavně jestli má správnou barvu, ženy neberou v úvahu technické parametry, ale jestli třeba auto jí…
Rce 11.11.2014 02:20
Rce
Tak to potom tady.
Chocholoušek 11.11.2014 22:26
Chocholoušek
Mife hoď prosím odkaz na ten mixouš co si vybral pro inspiraci...dík
betisa 12.11.2014 23:21
betisa
http://www.datart.cz/Mixer-PHILIPS-HR1673-90.html V kameňáku stál nějak kolem 2200 peněz českých, p…
mif 13.11.2014 09:56
mif

Taky bych to bral v Euronicsu nebo Planeu (kameňáky v místě bydliště), elektronicky nechci. Já fakt nevím - kamarádka doporučuje Sencora (vím, co je to zač) za cca 1500, měla před tím Brauna s polovičním výkonem a ten se snad "dusil" při větší zátěži. Hergot, já dělám počítače :-D...

Jo, jediná podmínka, kterou vlastně ta paní, co s ní bydlím, měla, byla nerezová odnímatelná "noha" a silnější, než ten Beck, co měla předtím (dostala ho od jedné známé babiny). Což ten Bosch splňoval. Ty misky, co u toho byly, jsem ani neviděl, vybíral jsem jen ten mixér a zbytek byl v krabici...
V podstatě tak, jak popisuje Dale.
Já mám dojem, že s tím kvedlá i těsto na buchty, ale to se budu muset zeptat. Když se u nás peče, tak lezem s klukem do kuchyně až když to voní, dřív tam hrozí i nebezpečí úrazu... a tak nejsem přímý svědek.

Já bral taky Bosch, před pár lety:
http://mixery.heureka.cz/bosch-msm-6b700/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:mixery.heureka.cz/&gclid=COmohbjC3MECFQPMtAodrnEA3A
můj požadavek byla odnímatelná a nerezová noha. 350W bohatě stačí, resp. nemixovali jsme s tím nic, co by to nezvládlo.
Má však vadu na kráse - někde v té noze se vyrachtalo gufero, či jakejsi plastovej vodící kroužek pro unašeč nožů (tyčka), takže to občas při mixování rachtá, ale na funkci to nemá vliv.
Příslušenství se hodí, zvláště ta sekací miska, sekám s tím brambory do bramboráku, nebo ořechy do cukroví.

Co s tím bude sekat? Syrový maso? To patří do mlýnku.
Podívej, já to taky kupoval naslepo. Hledal jsem především slušnou značku v rozumné ceně, s nerezovou, oddělávací nohou. Tohle jsem vybral. Prostě něco kup ve tvým limitu, pokud nebudeš brát noname, tak bude určitě spokojená. Když jí koupíš něco s výkonem 500W a více, tak se to určitě nezadejchá, možná by nebylo špatný, kdyby to mělo dvě rychlosti (turbo tlačítko), na rozmixování polívek by se to mohlo hodit. V príslušenství musí být ta sekací miska, ta je super, bez toho to neber.

Syrový maso? To patří do mlýnku.

No to právě tak úplně není pravda, naši sháněli mixer, který to syrový maso dá, kvůli tomu, že dělají domácí paštiku a tam je to z mlínku na prd. Takže asi tak...

Sehnali a jsou spokojeni, pokud chceš mife, rád se Ti zeptám co to mají...

My máme doma něco noname z Lidlu nebo Tesca, doslova za pár stovek. Účel to splní stejně, roků to už vydrželo dost (zas tak moc to manželka nepoužívá, i když vaří denně). Máme ale i normální velký mixer/robot, který používáme řádově častěji.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru