Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jaká je pravda o ebole?

Čili shrnuto:

Neznám historii toho viru, kde vlastně byl poprvé objevený a za jakých okolností.

"Já o tom vlastně vůbec nic nevím. Jsem líný abych se o tom něco dozvěděl, přečetl nebo nastudoval si něco z biologie a jiných oborů, abych vůbec pochopil, jak který vir, bakterie, infekce atd. vzniká, zaniká, jak se šíří, nebo co ho ovlivňuje, ale

Farmakologické firmy si určitě mnou ruce.

protože, prostě........................no psali to, na těch "správných" webech...

No oni v těch zemích co jsem zmiňoval sice nějaké extra nerostné suroviny k uloupení nejsou, dají se sehnat velmi snadno a levně bez nějaké vojenské intervence a to jenom v jedné zemi. (o těch ostatních se tato konspirátorská klika

Pamatujte, že Afrika pořád ještě obnáší ložiska asi 60% světových přírodních zdrojů, po nichž Západ prahne, aby jimi živil svou dravčí hrabivou ekonomiku.

tak nějak nezmiňuje, stačí to vztáhnout na kontinent jako celek a budeme doufat, že ostatní jsou tupá masa plná idiotů jako jsme my a nevšimne toho evidentně tendenčního komentáře událostí...)

No a pokud by nám to už někdo odhalil, tak přece je tu stále

Kapitalistův sen.

na

relativně velkou a levnou pracovní sílu.

takže na tomto to musíme postavit, nedbaje na to, že naše doložitelné zdroje jsou celá nula, nám stačí odhodlání a přesvědčení, proto

Tři tisícovky je těch, které momentálně "oficiálně" přiznal.

My tu "pravdu" prostě a jednoduše znásilníme i kdyby si zašila kundu, svině jedna kapitalistická... :-D:-D:-D

Ty jedeš... :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat