Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak tohle jsem na pc.poradně nečekal...

Dospělej svéprávnej člověk se může svobodně rozhodnout zda navštíví podnik kuřácký nebo nekuřácký. Pokud mi vadí smrad z kouření, logicky nebudu vyhledávat zařízení pro kuřáky a tam je buzerovat za to že kouří. Tím už ty omezuješ svobodu jejich. Stejně tak kuřák kouřící v nekuřácký restauraci by měl být vyveden. S tím problém nemám. Zakazovat cokoliv plošně je kravina, která nikam nepovede.
Skaut, kterej ani neplatí žádný zdravotní pojištění, si v lese taky může zlomit nohu a léčba pak na to jde z veřejných prostředků. Zakážeme jim to? V autech a na motorkách u nás denně zemřou desítky lidí, zakážeme auta a motorky? Spousta lidí se zraní při fotbale, lyžování, tenisu. Taky se pak léčí z veřejnejch prostředků. Zakážeme to?
Příměr s házením granátů je kokotina na kterou nemá cenu víc reagovat.
Ano odpovědnost je především na rodině. Ale pokud už se do toho stát vrtá, tak by se do toho měl vrtat tou osvětou. Ne zákazem.
Mimochodem, kouřili oba moji rodiče, já to nikdy ani nezkusil. V tom to rozhodně není.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat