Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak tohle jsem na pc.poradně nečekal...

Dobrá, ale pak zrušme spotřební daně. Výsledkem bude, že nebudou prachy ani na léčení nemocí, který s kouřením a pitím alkoholu nesouvisí...
A další věc je, že zákaz nic nevyřeší. Zvýší se pouze cena těch komodit na černým trhu. Je nesmysl si myslet, že kuřák kouřící třeba 60 ks denně najednou z ničehonic po vyhlášení zákazu prodeje přestane kouřit. Stát by se měl pokoušet efektivně působit formou osvěty a prevence na mládež, která ještě nezačala. Zákaz čehkoliv nepomůže ani u tý mládeže. Zakázaný ovoce nejvíc chutná a odříkaného největší krajíc....Podívej se třebas na trávu, je zakázaná a třeba zrovna ČR patří k zemím s největším počtem kuřáků trávy mezi teenagerama. A chlast je nemlich to samý. Mládež prostě blbne a experimentuje. Chlast je zakázanej, nesmí se to tak první co partička puberťáků udělá je to, že doma čórnou flašku, nebo jim jí koupí starší spolužák, ubalej brko a jdou se někam zhulit a vylejt. A přitom je to všechno ofiko zakázaný....
PS: jsem nekuřák a nikdy jsem nekouřil

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat