Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Xindl X - Čecháček a totáček

Tak prasakova slova trochu preformulujeme .. co bys rikal treba na to, kdyby se v Udalostech, Televiznich novinach ci jakekoli jine zpravodajske relaci zacalo slovy "Dobry vecer, vazeni divaci. Dnesni prvni zprava je o tech kundach z ministerstva, ktere totalne zkurvily novelu zakona o povinnem sbirani psich hoven." Fakt by ses nad tim nepozastavil, kdyby neco takoveho rekli?

Ja souhlasim s prasakem - nejde ani tak o to, co rekl za slova (kdo z nas neni obcas sprostej, zejo?), ale ve sve funkci by si to pri jakemkoli verejnem projevu proste dovolit nemel. A absolutne netusim, co je uprimneho na tom, ze je clovek vulgarni? Uprimnost prece muze byt i slusna, ne? Ale pokud tim uprimne priznal, ze je nevychovanej buran, tak je to samozrejme naprosto v poradku.

Ja ho sice rada nemam, ale nemam problem s uznanim toho, ze v nekterych vecech je dobry (treba ten projev z 28. rijna se mi z vetsi casti i docela libil). Jenze tohle proste prepiskl, a to dost.

Nicmene nejvic do toho smrduteho lejna stouraji media .. a proto to jeste porad smrdi. Bohuzel.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat