Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Xindl X - Čecháček a totáček

Nevztekej se (i když se nevztekáš).

Odhalil jsi mě... :-D Já dřív uměl rozčílit i sám sebe, ale dnes už mi to za to nestojí = nemoc kamaráda, kterou dostal ze stresu z rozvodu a následného handrkování...

Jak říkám, můžeme se jen dohadovat, nikdo snad dnedoufá, že pokud by tomu tak bylo, tak prohlásí: "Ano, byl jsem důstojník STB". Bachařem ve vězení, úředníkem ve straně nebo jenom prodavač + domovní důvěrník, hrdný příslušník LM a já nevím co ještě...
Je třeba si ale uvědomit, že ten režim se tak nějak "nedělal sám" a pořád ještě zbývá dost (spíš kurevsky moc) zmrdů, kteří v té době měli moc, prospěch, nadvládu nad ostatními a to jim prostě dnes chybí.Takže plačky na internetu a "početnost" jejich tvůrců bych tak nějak bral s rezervou.

A že nám přeje jadernou zkázu? Dělej to jako jeden můj kolega v práci - řekni si: „Je starej.“

Vem si to tak, co mu zbývá, život v hajzlu, zřejmě na něj (podle toho co píše) moc hrdej není, do penálu se mu moc nechce (komu by se kurva chtělo), ale ví, že je to sakra blízko. No a do toho sice demo, ale přecejenom jakási demokracie, no nenasralo by tě to jako kovaného komunistu (to není o stranické knížce, to je myšlení)? Co jiného tedy jakožto příslušník, přisluhovač, nebo jen sympatizant režimu tak materialitického, zvráceného a primitivního můžeš přát dnešním lidem jiného než zkázu, válku a smrt...? Za mě to přesně zapadá do "soudružského myšlení"

Jé, to zas bude...

Njn, bude... A co? Jenom nenávistné plky, nic víc, tyto vši zpoza compu nevylezou... :-)

P.S. Kua ještě že jsem ožralej jak carskej důstojník... :-D Zítra budu čučet kolik času jsem tu zabil... :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat