Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pravda či manipulace?

- Dnes jsem náhodou narazil na jako vzdy "vērohodny" člának na sezna..u.cz
- Jelikoz je takovych vēcí plny wan, tak takové zprávy spís prehlízím i pres muj zájem toho tématu.
- Vás vseobecny názor na tuto tématiku je jaky?

Osobnē bych byl rád kdyby se nēco takového prokázalo, prozatím si myslím a vidím ze vētsina populace je jaksi zaseklá, nevērí v budoucnoust a celková zivotní kvalita zivota upada, coz se projevuje i bohuzel i na nasem okoli a na nasis preferencí.
Mozná by nas to v nás mohlo zmēnit k lepsímu.....
(Mozná mám jednoho doma, co mi krade ponozky do páru)

http://www.novinky.cz/koktejl/351442-astronauti-natocili-pri-vystupu-do-vesmiru-podivny-objekt.html

[OvniLune.jpg]

Předmět Autor Datum
Kus šutru ? osvětlený sluncem ?
šamponek 24.10.2014 19:24
šamponek
- Obrázek je ilustrační, slo víceménē o ten článek....
CoCoChanel 24.10.2014 19:25
CoCoChanel
Kus šutru odněkud z vesmíru, kousek nějakého satelitu nebo družice?
Mnauik 24.10.2014 19:29
Mnauik
Z toho videa vůbec není patrné, že by předmět byl za stanicí, i když se to v článku píše. Stejně tak…
Zarniwúp 24.10.2014 19:54
Zarniwúp
- No, to más pravdu, ze by mohlo jít teoreticky o opticky klam velikosti.
CoCoChanel 24.10.2014 19:56
CoCoChanel
miznúce ponožky do páru nieje nič iné ako murphologia v praxi,ktorá len potvrdzuje základné pravidlo… poslední
audax 26.10.2014 01:55
audax

Z toho videa vůbec není patrné, že by předmět byl za stanicí, i když se to v článku píše. Stejně tak může být před a může mít klidně velikost šroubováku. A pak to může být prostě jen zatoulané smetí.
edit: Otázka je, jak je to s hloubkou ostrosti u kamery..

miznúce ponožky do páru nieje nič iné ako murphologia v praxi,ktorá len potvrdzuje základné pravidlo,že človek bez viery je ako ryba bez bicykla,preto verím,že vo vesmíre niesme sami...existencia života z iných svetov sa dá pozorovať aj na Zemi,stačí sa pozerať na niektoré vtipne zaparkované autá a hneď je jasné,že minimálne mimozemšťania z Blond galaxie už medzi nami sú.......

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru