Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Spanie s mobilom pri hlave

Tak viackrat som to pocul ze pokial clovek castejsie spi s mobilom pri hlave tak mu hrozi nador na mozgu... je to pravda alebo mytus? Lebo ja asi cca do 1 v noci som na mobile lebo spat sa mi nechce (ajtak clovek prespi stvrtinu zivota) a vzdy ho mam nie hned vedla hlavy ale vedla seba na posteli :-D tak trochu mam strach

Předmět Autor Datum
Odkazes me na ten clanek? Autor s tim mobilem spal zrejme az moc.
Eryo 23.10.2014 00:49
Eryo
To ti nikdo nemůže objektivně potvrdit ani vyvrátit.
Chocholoušek 23.10.2014 01:02
Chocholoušek
to naozaj zatial nikto nijakým spôsobom nedokázal,že by mobil pri hlave nejako spôsoboval nádor v mo…
audax 23.10.2014 01:53
audax
mobil nejakým spôsobom k sebe priťahuje žiarenie mobil k sobě nic nepřitahuje. Příjímač mobilu si v… poslední
jirka44 23.10.2014 17:08
jirka44
U kamaráta sú na streche vysielače mobilných telefónov a niekedy vraj počuje akési bzučenie. Tento…
šamponek 23.10.2014 09:36
šamponek

to naozaj zatial nikto nijakým spôsobom nedokázal,že by mobil pri hlave nejako spôsoboval nádor v mozgu,to že mobil nejakým spôsobom k sebe priťahuje žiarenie,ktoré je prijímané gsm/3G hardwarom je síce overitelná skutočnosť,ale zatial nikto nejako preukázatelne nedokázal,ale ako už bolo spomenuté predomnou,nevyvrátil jeho priamy vplyv na vznik nádorov,alebo že vplyvom tohto žiarenia nemôže nijaký nádor vzniknúť....

mobil nejakým spôsobom k sebe priťahuje žiarenie

mobil k sobě nic nepřitahuje. Příjímač mobilu si vybírá signál ze spektra, které je všude kolem nás. Ale vysílač mobilu čas od času vysílá (vymění si s BTS informaci, že žije), i když s nikým netelefonujeme. Jsou to sice jenom 2W, a jenom občas, ale není nutné si tím zbytečně svítit do hlavy.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru