Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nevyzpytatelné cesty aerolinek

Ne ne,myslel jsem to tak (těžko se to přes klávesnici vysvětluje) že by jsi si třeba teď v této diskuzi překryl všechny moje příspěvky bílým papírem (pokud bych u Tebe upadl v nelibost) ale jinak by bylo všechno jako doteď (samozřejmě ten plac místo mých příspěvků by byl jen úzká informativní lišta (abys věděl že tam psal někdo koho máš v blacklistu a netápal jsi v příspěvcích). Ano, třeba reakce by nebyla v kontextu, ale pokud nechceš číst mě, proč chápat někoho,kdo na mě reaguje?
Za 10 příspěvků se ale situace může zcela otočit a diskuze se posune do úplně jiné dimenze a dotyčný ("zabanovaný") v ní už ani nemusí figurovat, což se třeba u dotyčného psychouše radka stává docela často, že sem vleze jednou za 14dní, zamasturbuje a zas je 14dní pokoj. Takže by bylo třeba škoda přijít o následnou diskuzi.

Rozbalení obsahu bych asi nedával, stejně tak to prostě nemusím číst, ale jak říkám, je to jen můj názor...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat