Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Mám se bát Eboly? Tady jsou moje obavy

Ahoj... zajímám se o Ebolu. Prý nám zatím nehrozí a prý se nešíří vzduchem. http://www.magazinsecurity.cz/zpravy/prvni-evropsky-pripad-nakazeni-virem-eboly-opravdu-se-nesiri-vzduchem-1404043217.html Tady o tom píšou více... V tom článku ale i dost varují. Hrozí podle vás ty jiné možnosti, které jsou tam zmíněné? Co myslíte? Může vzniknout pandemie? Díky

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Proč by nemohla? Může vzniknou cokoliv. Může to klidně zlikvidovat polovinu lidstva. Taky může bouch…
L-Core 09.10.2014 21:39
L-Core
Copak tazatel... Ale mě to sebralo :.( Jdu preventivně skočit z mostu. Sakra, není tu žádnej vysokej… poslední
Zerozero 10.10.2014 01:16
Zerozero

Proč by nemohla? Může vzniknou cokoliv. Může to klidně zlikvidovat polovinu lidstva. Taky může bouchnout yellowstone caldera. Nebo mocní začnou mačkat red buttony. Také se může Slunce změnit na supernovu.

Nic proti tomu stejně nezmůžeš, je zbytečné se tím trápit. A jestli si myslíš, že vyhraješ, když zalezeš někam do díry, tak ti oznamuji, že nevyhraješ, protože živí budou závidět mrtvým.

Tak ale teď nevím, jestli tohle jsi chtěl slyšet. Jestli ne, napiš - změním to ;-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru