Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Filmové tipy - říjen 2014

Nazdar,
už tady dlouho nebyly žádné tipy pro filmové maniaky...:-) Rozdhodně všem doporučuji poslední Fincherův kousek Gone Girl. Je to fakt hodně dobrý film - určitě se na tom podepsalo i to, že scénář psala sama autorka knižní předlohy...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Este som tu nenasiel normalny komentar, vy ste asi vsetci dochodcovia na jedno kopyto no ak nie tak…
Karell 31.10.2014 20:14
Karell
A co je tedy vhodný film? To určuješ ty?
Prasak 31.10.2014 21:15
Prasak
Prasošu, výše uvedený příspěvek je pouze známkou přefouklého ega. Ale nechť je mu přáno - jsme kokot…
mif 31.10.2014 23:21
mif
Ty uznavas satana??? Tak je rok 2014 a treba ist s dobou chlapci
Karell 01.11.2014 13:05
Karell
Uznávám své předky, uznávám svou přítelkyni, uznávám humanitní vědce a filosofy. Ale ano, vyznávám m…
mif 01.11.2014 14:46
mif
A este mi povedz ze sa ti dari v zivote tak sa popukam od smiechu
Karell 01.11.2014 18:21
Karell
Popukej. Jsem spokojený s tím, co mám. "Daření" je dle tebe snobství, baráky, bazény? Nikdo ti neřek… nový
mif 02.11.2014 22:39
mif
:-D nový
Karell 03.11.2014 00:41
Karell
Nejlepší kritik je verbal- Expendables 3 [i]verbal ** A je to v piči. Tedy pardon, chtěl jsem ve s…
tuta 01.11.2014 12:13
tuta
Cestina je hrozny jazyk nový
Karell 03.11.2014 00:43
Karell
Včera bylo v kysni toto. Pánové a dámy, dlouho jsem neviděl tak mrazivý thriller (od dob mothmana).… poslední
mif 15.11.2014 16:44
mif

Nejlepší kritik je verbal-
Expendables 3

[i]verbal
**

A je to v piči. Tedy pardon, chtěl jsem ve skutečnosti říct, že třetí Ekspendebils jsou jako první skutečně Postradatelní. Po něčem takovém by všichni zúčastnění starci měli sebrat lopatu, znovu si vykopat jámu, uložit se do ní a zahrnout se třemi metry zeminy, aby už opět nevylezli. Ti, co mě znají, vědí, že jsem kvůli pánům Konanovi a Rambovi schopen nadhodnotit kdejaký řídký průjem, ale i já mám svou hrdost. Árnieho role zde až nápadně připomíná Zindulkův part z Babího léta, jen si Stanislav v mládí nepíchal tolik steroidů, a kamera stráví půlku filmu nalepená na krabatém Silvestrovském xichtě, na který jsou zvědaví snad už jen v útulku pro opuštěné basety, aby jen sem tam zabrousila na nějakou tu ultradementní a nudnou akci, jenž proti minulým dílům není ani klacek, natož kůl. Sympatického Mela jako hlavního záporáka máte celý spektákl spíš chuť obejmout a poslat mu pár drobných na kořalku do domova pro antisemitské, vychlastané seniory a situaci bohužel nezachrání ani pár vcelku kulantních hlášek, ani dokonalý Banderas v životní roli bratrance Pepina od zelených baretů. Ač jsem v jádru pravoslavný, ikony neikony, pomrdej to Rasputin. Tak vidíte, nechtěl jsem být příliš lapidární, ale je to prostě v piči.[/i]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru