Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Seznam blbých věcí

Dlouhodobě si vedu seznam blbých věcí, které pouze znepříjemňují život. Máte taky co říct? Je jedno, zda se jedná o fyzický artefakt (z jakéhokoliv oboru) či virtuální /psychické/ povědomí. Klidně anachronismy i nejnovější technologie. Za sebe zmíním třeba kravatu, která figuruje na jednom z předních míst blbosti. Ventilujte :-).

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Po čase exhumuju. Podpisový vzor!!! Dneska jsem byl vybrat poněkud větší obolos v bance. Babice pře…
mif 15.12.2014 18:27
mif
Taky se mi jednou stalo, při podepisování. Ale paní mi ukázala platební kartu, nebo nějaký papír, te… poslední
jvdc 15.12.2014 20:17
jvdc

Po čase exhumuju.

Podpisový vzor!!! Dneska jsem byl vybrat poněkud větší obolos v bance. Babice přepážkovitá po mně chtěla podpis podle vzoru. Ruku na myokard: vy si to pamatujete? A pokud pamatujete, podepíšete se pokaždé stejně? Nepovedlo se a musel jsem založit nový (hodina v bance). Ten už si nepamatuju teď.

Taky se mi jednou stalo, při podepisování. Ale paní mi ukázala platební kartu, nebo nějaký papír, teď už nevím a řekla : Ale já to potřebuji takhle. Tak jsem to opravil. Od té doby se podepisuji tak nějak stejně, ale když bude někdo puntičkář, tak tam asi rozdíl najde...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru