Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Seznam blbých věcí

Ano, na temu kravata (a u mna urcite aj sako a vobec potreba nosit oblek povinne niekam - nasrat, jo, nasrat!:) ) by sa dalo... ale chcem hodit do placu nieco vlastne. Reflexne vesty. Verim tomu, ze tie oranzove sracky "zachranili uz miliony zivotov", ale aj tak. Nechapem preco mi musi zaberat miesto vo dverach v aute (minule mi ju certi aj kontrolovali, mali zlu naladu - viem, mohol som za to sam), ani preco ju zrazu nosia ludia na motorkach a bicykloch a este su celi stastni, ze konecne vsetci bezpecne cestuju. Uz sa v tom zacina aj chodit, minimalne ma kazdy zodpovedny obcan reflexne prvky na beznom obleceni, ale to je iba zaciatok, v Telerane urcite pridu na to, ze to nestaci. Vrcholom bola scena, ktora sa mi naskytla pred par dnami, male decka (asi skolka) na ihrisku, ale na ihrisku medzi styrmi barakmi (!), tj. ohrozit by ich mohol jedine padajuci vrtulnik, behaju v reflexnych vestach. Ja sa pytam o co im sakra ide, ze do toho uplne zbytocne navliekaju uz male deti?! Ze presli cestou zo skolky cez nejaku zavsivavenu cestu (urcite isli cez prechod a tie dve lochnesky, co ich maju na starosti, najskor skocili na prechod s cervenymi placackami, kompletne zablokovali cestu a az potom povedali detom aby bezpecne presli ... si pamatam ako sme v skolke chodili na prechadzky my, pekne v dvojrade, bez ref. viest, a straty boli pritom velmi male, matne si spominam, ze v nasej skupine dokonca prezili uplne vsetci)? Hnus - vyventilovany, mozem sa ist najest - dik a zatial nazdar...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat