Předmět Autor Datum
O čem to proboha mluvíš, příteli můj ::)? Snads nebyl v lese...
mif 09.09.2014 21:57
mif
V lese? Ano, o víkendu ano; a mohu říci, že rostou.
Dale Cooper 09.09.2014 22:00
Dale Cooper
Jako člověk kterého to 10let živilo/živí si myslím, že bych do toho trochu vidět měl.. Apple "bohuže…
Roker 09.09.2014 21:58
Roker
Tvůj popisek sedí i na Lumii 920, se kterou už skoro rok nemám problém...
vlk56 09.09.2014 22:12
vlk56
Dtto, akorát ještě neumí Bluetooth 4.x, takže jestli to nespraví do dvou měsíců nějaký update, přech…
marekdrtic 09.09.2014 22:25
marekdrtic
Tak nějak. Jen to nemá auru čehosi "víc", jako jabkofoun. A jak by dodal ten s rudou hvězdou, nejsou…
Dale Cooper 10.09.2014 16:12
Dale Cooper
Mne jsou jabka celkem fuk .. mit pocit, ze nevim co s penezma, tak si nejaky klidne koupim, ale jeli…
merlouska 10.09.2014 18:42
merlouska
A tohle je na tom nejlepší
Gumboy19 10.09.2014 19:11
Gumboy19
- Na iPhony moc nejsem, ale ipad a iMac delají dobry. - Na druhou stranku nemusím moc android. Dnes…
CoCoChanel 10.09.2014 23:55
CoCoChanel
Jasně, Apple v Číně vůbec nevyrábí... http://echo24.cz/a/im5vi/milujete-apple-tak-se-podivejte-kde-a…
Moas 11.09.2014 06:00
Moas
- tou čínou jsem mel na mysly nekteré telefony android, ne aplle.....
CoCoChanel 11.09.2014 10:37
CoCoChanel
A proč jsi to napsal naopak?
Moas 11.09.2014 12:57
Moas
- Co jsem psal naopak? Ono hlavní rozdíl mezi konkurencí android tel a iphone je ze apple si prakti…
CoCoChanel 11.09.2014 13:11
CoCoChanel
Tak si přečti ten odkaz, co jsem posílal... Apple je made in china jak sviňa.
Moas 11.09.2014 13:46
Moas
- Hmmm, zrejmē mas pravdu, du si o tom trosku prečíst :-)
CoCoChanel 11.09.2014 14:21
CoCoChanel
Ono je dost rozdíl "made in china" a "assembled in china" což je právě případ iPhone. Pro americký t…
Roker 11.09.2014 16:20
Roker
Přidaná hodnota iPhonů je, že to mají vyladěné, rychlé, stabilní. K tomu perfetní servis fungující d…
Mayhem 11.09.2014 11:02
Mayhem
Mně Plus smysl dává, to je odpověď na dnešní módu velkých telefonů přes 5", v té kategorii Apple nic…
Potkan007 11.09.2014 13:58
Potkan007
Tak třeba já bych vzal rád něco většího než 4", ale 6" fakt už ne, to raději 4 a 5, myslím, že plno…
GTS 11.09.2014 14:57
GTS
V Cine a vubec v Asii jsou velke 6" founy popularni, Apple se tam snazi uspet, je to velky trh, chap… poslední
RedMaX 12.09.2014 06:32
RedMaX

Jako člověk kterého to 10let živilo/živí si myslím, že bych do toho trochu vidět měl.. Apple "bohužel" hodně stavěl na Steve Jobs a je cítit, že nyní, i když je to pořád hodně dobré, tak už to trochu "není ono" (viz iOS7 a iPhone 5s). Nicméně co je pořád pravda a co škarohlídové prostě vidět nechtějí (bo přece čína za 2999kč má "to samé" co ajfoun...) je, že jim to prostě a jednoduše funguje. Co tam chceš udělat a co ti HW dovolí, to prostě funguje. Nemusí jít tak rychle do čtyřjader, osmijader, dvanáctijader, 4GB RAM, 8GB RAM a já nevím čeho, ale stačí jim "jen" a pouze vyladit software tak, aby jim na jejich HW fungoval. Což je stejný případ i u Macbooků, nebo třeba u jiné značky a jiné problematiky, jakou je PLC a simatic (taky nepotřebují brutální výkony, ale stačí jim to "jen" vyladit...)
Za mě je iPhone dobrá volba pro člověka který to využije, potřebuje jednoduše funkční nástroj s bonusem, že bude dobře vypadat...

Dtto, akorát ještě neumí Bluetooth 4.x, takže jestli to nespraví do dvou měsíců nějaký update, přecházím jinam. Jde jen o software, samotné bluetooth radio v Lumii to dokáže, dokázalo by i ANT a ANT+, kdyby vývojáři trochu chtěli a MS dal pár tisíc dolarů za certifikace. Takhle nemám na čem odzkoušet a programovat mobilní aplikace, co bych rád vyvíjel společně s periferiema, které stavím na nRF51 mikrokontrolerech...

- Na iPhony moc nejsem, ale ipad a iMac delají dobry.
- Na druhou stranku nemusím moc android. Dnes jsem zkousel(zkousim) IOS 8 GM a nevypadá to spatnē.
Ono hlavní rozdíl mezi konkurencí android tel a iphone je ze apple si prakticky dela vse sám, oproti made in china :)

Ono je dost rozdíl "made in china" a "assembled in china" což je právě případ iPhone. Pro americký trh jsou dokonce komplet "made in USA" iu montáž. Vývoj, výzkum, testování a výroba stěžejních dílů probíha v Americe. Montáž a výroba "plastů" atd. probíhá v číně.

Přidaná hodnota iPhonů je, že to mají vyladěné, rychlé, stabilní. K tomu perfetní servis fungující do cca druhého dne, což má jinak málokdo.

Abych řekl pravdu, velikost telefonů mě zklamala. Telefon nad 4" mi přijde velký. Pokud budu chtít něco takového, koupím si tablet. Na to, abych se podíval na jízdní řády a zavolal netřeba 6".
Myslím si, že Apple se hodně držel Jobse a teď mají trošku problém, co dělat dál. Vím, že i kdybych přišel k penězům, takovouhle velkou krávu si nekoupím. No, uvidíme, co na to řeknou zákazníci Applu. Osobně si myslím, že plusko bude propadák (možná hůř, než 5C)...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru