Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cyklo výlety

Zdravím, máte rádi výlety na kole? Kam jezdíte? Rád bych se před zimou ještě někam vydal dokud je hezky, ale kam. Mám rád přirodu, bydlím 20km západně od Brna. Nejsem moc sportovec, ale když si dám cíl, dojedu tam i zpět za každou cenu. Jako atraktivní se mi zdály vodní nádrže a přehrady. V okolí nic moc vody není, takže občas se jedu projet přes lesní cyklostezku k Brněnské přehradě (acc 35km celkem i s návratem) a nedávno jsem byl v Dalešicích (67km celkem) to už pro mě byla dost slušná fuška a maximum co jsem zatím ujel na den. Chtěl bych se podívat k Novým Mlýnům, od mého bydliště to vypadá je největší-nejbližší vodní plocha, ale je to 100km a nevím jestli to zvládnu živ a zdráv :D. Jak daleko jezdíte vy? Jezdíte solo nebo jen po 2 minimálně? Kde je nejkrásněji? Kam zajet hledám přes Google Earth a mapy.cz a těmi se taky orientuju. Máte typ na nějakou dobrou stránku pro cykloturistiku? Podle čeho hledáte cíl vy? Mám horské kolo za 4 tisíce.

Předmět Autor Datum
Objeď si jižní Čechy. Jestli ještě najdu starý itinerář cykločundru, vložím ti ho tu.
mif 07.09.2014 16:24
mif
to je dost daleko od mého revíru :) auto nemám a vlakem nebo autobusem se mi nechce na půl cesty, ra…
Mojmír 07.09.2014 17:17
Mojmír
Aha. My jsme jeli vlakem do Pelhřimova (snad, je to už dlouho) a pak kolem jižních Čech na kole, pod…
mif 07.09.2014 17:31
mif
Nové mlýny jsou OK, jediný větší kopec je Smoliňák, jinak je to v podstatě rovinka. Doporučuju se po…
touchwood 07.09.2014 18:19
touchwood
Případně podél Baťova kanálu.
Roker 07.09.2014 19:04
Roker
To je dobrá trasa, ale pro tazatele příliš z ruky. Jel jsem jednou Zlín - Otrokovice - Staré město a…
Niko Bellic 07.09.2014 23:18
Niko Bellic
Heh :-) Ses mohl stavit na kafé... :-D poslední
Roker 07.09.2014 23:20
Roker

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru