Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zmena nicku, email notifikácie, etc.

Ahoj!
Bolo by super zaviesť možnosť zmeniť nick a tiež by bolo fajn keby fungovali emailové notifikácie. Vždy zaškrtnem "Odoberať všetky príspevky v tejto debate na e-mail" ale žiadnu nedostanem (na pnet fungujú, nejdú len na debatách) - email je na servery atlas.sk. Tiež by sa mohol trochu posunúť nápis "Nepíšte všetko veľkými písmenami, nerobte..." (viď. obrázok - Chrome).

Obrázok:
[zlutykokot.png]

Předmět Autor Datum
Upozorňování funguje, musíš ho ale zaškrtnout až po odeslání svého příspěvku. Pro jiný nick asi bude…
IQ37 10.08.2014 15:15
IQ37
Ta bublina (umístění) závisí na prohlížeči. Mi se zobrazuje pěkně úplně vpravo vedle okénka. To mi… nový
10.08.2014 15:38
Asi proto, že nemůžeš objednat upozornění na něco, co jsi ještě neodeslal. nový
IQ37 10.08.2014 16:00
IQ37
Tak prečo tam ta možnosť je? nový
10.08.2014 16:35
Měnit nick? Jakej bordel bys tu chtěl z tohoto udělat? nový
Prasak 10.08.2014 16:35
Prasak
Mohlo by to podliehať schváleniu adminom/moderátorom. nový
10.08.2014 16:45
Úplně by ti to asi nezměnili, ale třeba já se tu registroval jako Nico Belic a napsal jsem adminům,… nový
Niko Bellic 10.08.2014 17:14
Niko Bellic
Ja som skôr myslel, že by bola možnosť zmeny nicku v úprave profilu, ale schváliť by ju musel admin. poslední
10.08.2014 17:36

Upozorňování funguje, musíš ho ale zaškrtnout až po odeslání svého příspěvku.
Pro jiný nick asi bude potřeba další registrace.
Ta bublina (umístění) závisí na prohlížeči. Mi se zobrazuje pěkně úplně vpravo vedle okénka.

Ta bublina (umístění) závisí na prohlížeči. Mi se zobrazuje pěkně úplně vpravo vedle okénka.

To mi je jasné, ide mi o optimalizáciu pre chrome.

Upozorňování funguje, musíš ho ale zaškrtnout až po odeslání svého příspěvku.

Prečo to nejde normálne pri odoslaní nechápem.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru