Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak odsmradit beraní kožešinu

Zdravim, je to sice trošku "poradnovská" záležitost, ale uplně nevim, do jaký poradny ji zařadit, tak snad mě odsud nevykopete:)

Muž si koupil u Vietnamců beraní kožešinu, která fakt brutálně smrdí mrtvym beranem. Je nějaká šance z ní ten puch dostat? Větrání nepomáhá...

Četla jsem si různý diskuze na podobný téma, ale nic moc rady jsem nenašla... Chápu, že problém bude asi místo nákupu, ale i tak zkoušim...:)

Předmět Autor Datum
Je to na kutilskou poradnu: http://kutilska.poradna.net/ Pochybuju, že by to bylo opravdu cítit "mrt…
IQ37 04.08.2014 12:26
IQ37
Pochybuju, že by to bylo opravdu cítit "mrtvým beranem". No to byla trochu nadsázka ;) Chtěla jsem…
lillek 04.08.2014 14:13
lillek
Bude to smrdět pořád, nanejvýš se na to dá zvyknout. http://www.kozeluzstvi.cz/ruzne/cineni-kozesin.…
karel 04.08.2014 12:31
karel
Neutralizovat se to dá pachem kůže mrtvého manžela.
IQ37 04.08.2014 13:36
IQ37
Kupte kožu z capa. Zaručuju, že přestane vadit smrad z mrtvého barana.
mif 04.08.2014 16:15
mif
Takže vyhánění čerta ďáblem?
Prasak 05.08.2014 00:04
Prasak
Tak. Zlem proti zlu.
mif 05.08.2014 20:53
mif
Kozlem proti kozlu?
IQ37 05.08.2014 21:17
IQ37
Kozlem proti baranovi. poslední
mif 05.08.2014 21:19
mif
Bohuzel (bohudik) to z ni fakt nedostanete. Mame rovnez a ne od vietnamcu, ale od kozesnika a je tak…
Roker 04.08.2014 19:17
Roker

Pochybuju, že by to bylo opravdu cítit "mrtvým beranem".

No to byla trochu nadsázka ;) Chtěla jsem tim říct, že to prostě smrdí "živočišně", ne nějakou chemkou..

Jinak čistírna by určitě byla možnost, ale vzhledem k tomu, že ta mrtvola stála petikilo, se nám nebude chtít dávat další pěťo za čištění... proto shánim nějakou "babskou radu" ;)
Zkusim ty kutily, no :)

Bohuzel (bohudik) to z ni fakt nedostanete. Mame rovnez a ne od vietnamcu, ale od kozesnika a je taky citit. Po 2 letech uz vyrazne mene nez predtim, ale je. Nicmene je to kus prirody doma a tak to beru. Kdyz do ni obcas lehneme tak nam to vubec nevadi...
Otazka je, jestli je dobre a kvalitne vycinena, kdyz je "od vietnamcu" aby ten smrad nebyl vyrazne jiny nez ma byt... To tady ale asi nezjistime...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru