Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tip na web, který zajímá o prudičská témata

Za sebe tady uvádím jeden web, asi ho většina nezná.

Jde obecně o téma, kdy vám někdo zavolá a vnucuje něco.

http://www.1000vecicomeserou.cz/573-telefonicky-nabidky-zvyhodnenyho-volani

Někdo z místních to řeší zavěšením, jiný položí telefon na stůl a čeká, kdy dojde volajícímu trpělivost...

Ale jedna moje známá musela tuhle práci dělat, aby si přivydělala. Takže to vidím i z druhé strany.

V odkazovaném článku je následující velmi pravdivá pasáž:

Bohužel je tu bod číslo tři a tím je vědomí, že tuhle nevděčnou práci provádí většinou špatně placený studenti a sociálně slabý případy, který vezmou za pár desítek korun i tuhle prudu, během níž člověk nasává jen negativní emoce. A mně je tak nějak žinantní takový existenci ještě po telefonu spílat a od srdíčka jí přát hnisavou angínu. Takže mlčím, i když bych si tak moc chtěl ulevit! V duchu si ale říkám, že tenhle džob je ještě o řád zkurvenější než dělat revizora, modelku na „lehce erotickým videochatu“ nebo vyhazovače v náckovským klubu.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dakujem nemam zaujem sa ozve hned ako pochopim, co volajuci chce. Najviac ma vsak seru zdrzovaci, na… poslední
fleg 03.08.2014 17:47
fleg

Dakujem nemam zaujem sa ozve hned ako pochopim, co volajuci chce.
Najviac ma vsak seru zdrzovaci, najprv sa snazia obkecavat, ci mam cas a podobne, potom mi budu rozpravat o nutnosti hovor monitorovat a po 2min z nich vypadne, ze mi chcu poslat bambusove ponozky.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru