Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem PC vs Apple (Windows vs OS X, Linux)

- Ktery z operačních systémú je podle vás lepsí pro vase vyuzití ?

- Vzhled
- Zabezpečení
- Aplikace
- Zákaznická podpora
- Stabilita systému
- Vykon
- Celkové vyuzití
- Hardware

- Osobnē pouzívám OS X Maverick, vyborny na aplikace a celkové ovládání. OS X Yosemite, jsem jestē nezkousel.

- Windows 8.1 pouzívám spís jen na občasné hraní (DirectX), uz my táhne na 35, tak uz jen sem tam náká hra, (jen občasnē), jinak bych windows zrejmē ani nepouzíval. :-)

[177750xcitefun-apple-vs-microsoft-1.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ja som sice linux fan a na serveroch ak si mozme vybrat nic ine ani nepatri, ale na desktop som linu…
fleg 26.07.2014 16:47
fleg
Ubuntu na desktopu naprosto v pohode: Internet, sem tam nejaky jednoduchy dokument nebo tabulka v Li… nový
RedMaX 26.07.2014 18:44
RedMaX
Pohodlnější je pro mě Windows, je dělaný pro blbější. Na OS X jsem taky už leccos dělal - taky proti… poslední
Moas 28.07.2014 06:27
Moas

Ja som sice linux fan a na serveroch ak si mozme vybrat nic ine ani nepatri, ale na desktop som linux este nedal, naprike niekolkym pokusom, takze som statsny drzitel XP SP3.
A kedze som si uz pmaly zvykol aj na 7, ze ju zacinam ovladat spamati, tak budci nb bude uz asi kvoli pamati Win7.

Ubuntu na desktopu naprosto v pohode: Internet, sem tam nejaky jednoduchy dokument nebo tabulka v LibreOffice, filmy - smplayer a sem tam nejaka starsi DX9 hra pres PlayOnLinux (Wine).
Ale chce to nainstalovat nejaky jiny prostredi nez Unity, ja jsem zatim na Unity kvuli tomu, ze nemam cas si jine prostredi (KDE) vyladit, tak jak bych chtel, ale Unity ma do idealu opravdu daleko, napriklad jejich aplikace "Soubory" se mocne snazi dohonit Pruzkumnika z Windows, obcas prestane fungovat CTRL-C a CTRL-V a musim aplikaci ukoncit a spustit znovu.

Pohodlnější je pro mě Windows, je dělaný pro blbější.
Na OS X jsem taky už leccos dělal - taky proti němu nic nemám.
Na Linux bych si zvyknul, jen by to bylo všechno pomalejší, než bych si dohledal, co a jak.

Nejlepší byl stejně DOS.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru