Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Nejde odinštalovať program

Čaute. Nejde mi odinštalovať program Microsoft Office 2010 ( pri odinštalácii vyhodí chybovú hlášku o neúspešnom blablabla... ) Hľadal som aj riešenie v starších príspevkoch, ale odpovede ma moc neuspokojili. Používam win 7 home premium. Podotýkam, že do novej inštalácie ísť moc nechcem aj keď asi budem musieť podľa všetkého ak sa nenájde riešenie :(((( Skúšal som to cestou cez registre, používam program CCleaner, najprv som vymazal to čo ostalo po neúspešnej odinštalácii programu na C/program files... potom som spustil CCleaner a vyčistil registre tam kde bola nejaká zmienka o microsoft office, následne som reštartoval pc a skúsil nainštalovať microsoft office nanovo no nič len vypíše ( Problém zapríčinil, že program prestal pracovať správne. Systém windows program uzavrie a upozorní vás, ak zistí dostupné riešienie ) Ďakujem za snahu a odpoveď.

Předmět Autor Datum
O co ti pri tvojom snazeni ide, nahradit Office 2010 Office 2013 alebo? Ten program ma urcite nejaky…
blue5 21.07.2014 08:35
blue5
Áno, nejde mi ten program nahradiť, už pri prvej odinštalácii asi došlo k nejakej chybe hoci som ho…
karimov 21.07.2014 08:47
karimov
Office 2010 ti nestacili? V com konkretne?
blue5 21.07.2014 08:57
blue5
Práveže mi stačili, ale šlo o crack a inú inštalačku programu tak nevim asi budem musieť preinštalov…
karimov 21.07.2014 09:00
karimov
O boze... poslední
blue5 21.07.2014 09:26
blue5

Zpět do debat Nahoru