Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Firma co vykupuje nemovitosti.

Našel jsem ve schránce papírek o formátu vizitky, nabídku na výkup nemovitostí. Na rozdíl od mnoha podobných co je rovnou házím a kde je jako kontakt jen mobilní číslo do koše na téhle byla i webová adresa:
http://vykupuji-nemovitosti.cz/
tak jsem se tam ze zvědavosti podíval (a papírek hodil do koše až potom). Zaujalo mne, že mobilní číslo na jejich stránkách bylo jiné než na tom papírku.
Co si o tom myslíte.

Předmět Autor Datum
Vypadá to na další zmrdy z nekonečných řad podvodníků a zlodějů. Nemají ani uvedeny kontaktní inform…
Chocholoušek 18.07.2014 12:24
Chocholoušek
Někdo pro ně dělá. Těch mobilních čísel bude víc.
Zarniwúp 18.07.2014 12:36
Zarniwúp
Realitka. co si o tom mám myslet jiného? V tomto případě "DEVELOP REALITY"
Kurt 18.07.2014 14:38
Kurt
Mám to ve schránce denně. Ignoruju a zahazuju. Jsou to spekulanti, kteří chtějí rýžovat z prodeje by…
mif 19.07.2014 01:11
mif
Realitni firma, na webu ma uvedene cislo na centralu, cislo na papirku bylo na cloveka, ktery ma na…
RedMaX 19.07.2014 06:39
RedMaX
Obvykle tu máme lístečky, že někdo naléhavě hledá barák v naší obci. Přitom zhruba 5 (v různém stavu…
L-Core 19.07.2014 07:31
L-Core
Mně se na těch papírcích zdá zajímavé, že bych se měl s kšeftem za stovky tisíc případně za miliony… poslední
Yarda 19.07.2014 11:03
Yarda

Obvykle tu máme lístečky, že někdo naléhavě hledá barák v naší obci. Přitom zhruba 5 (v různém stavu) jich je tady na prodej. Podle čísla a Google jde vždy o nějakého realitního agenta.

Pak mi chodí dopisy, že by měli zájem o naše konkrétní pozemky. Zajímavé, že na potenciálních stavebních parcelách vždy chtějí pěstovat řepu či pást krávy ]:) Prostě chudí zemědělci, jistě.

Pak se tu občas objevují podobní <velmi expresívní píp>, kteří se snaží koupit nějaké nesmyslné pidipozemky uprostřed velkých ploch a pak při zcelování nebo nějakém hromadném prodeji velkoinvestorovi jej vydírají několikařádově vyšší cenou za svých 10m2.

Firma z tvého dotazu mi připomíná koho asi? ;-)

Mně se na těch papírcích zdá zajímavé, že bych se měl s kšeftem za stovky tisíc případně za miliony (kdybych takové nemovitosti měl:-( svěřovat komusi, kdo se neobtěžuje ani dát na sebe ověřitelný kontakt, abych si na něj mohl vzít reference. Napadlo mne takové poptávky házet do schránky jedné, snad renomované realitce co má v našem měste kancelář, ať se dohodnou spolu:-) Ale oni nemají venku poštovní schránku:-(

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru