Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 101. Tour de France

Konečně :)

Nakrkly mě události kolem Romana Kreuzingera, snad to není konec kariéry. Jestlipak dneska půjde Cav do žlutého? ;-) Přál bych to spíše Saganovi, ale poslední 2km jsou čistá rovina.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak vypada to slibne, snad nebude zadny technicky problem a zitra se nestane nic a v sobotu to 9. mi…
RedMaX 24.07.2014 17:34
RedMaX
zitra se nestane nic Hm. Mrkni se na video z onboard kamer Oricy. Leo jede vpravo a mám dojem, že h…
L-Core 26.07.2014 11:05
L-Core
jo, opravdu asi spadnul uplne zbytecne. jinak ale dneska se na to koukalo, to bylo paradni, jak Bar…
RedMaX 26.07.2014 18:37
RedMaX
Jestli neměli nějaké ztyřelé galusky, AG2R ]:) Bardet díky tomu spadl na 6. místo. Ti belkiňáci, ne…
L-Core 26.07.2014 19:12
L-Core
Ja je chapu, obcas to proste nejde, ale je divny ze oba, u Mollemy bych to cekal, u Ten Dama nevim j…
RedMaX 26.07.2014 19:40
RedMaX
Gramazou sa uz tak nesetri, bicykel aj tak nemoze mat menej ako 6.5kg, takze znizovanie hmotnosti ni… poslední
fleg 27.07.2014 21:48
fleg

jo, opravdu asi spadnul uplne zbytecne.

jinak ale dneska se na to koukalo, to bylo paradni, jak Barta tak Konig, oba uzasny. Jsem hodne rad, ze jsem to dneska stihnul. Dobre vytuhli jezdci Belkinu a hodne velka sranda byl ten potlesk pro mechanika AG2R, myslim za mel hodne velky stesti, ze to nakonec dobre dopadlo. :-D

Jestli neměli nějaké ztyřelé galusky, AG2R ]:)
Bardet díky tomu spadl na 6. místo.

Ti belkiňáci, nechápu. Jestli se včera nenachladili a nepřehnali to s léčením slivovicí či tak nějak. V 7. místo Königa jsem po včerejšku nevěřil. Jeho akcie mezi manažery/lanaři jednotlivých týmů budou po TdF hodně vysoké, jsem zvědav, zda zůstane či půjde jinam.

Ja je chapu, obcas to proste nejde, ale je divny ze oba, u Mollemy bych to cekal, u Ten Dama nevim jakej casovkar je normalne, Andy Schleck taky kdysi hodne ztracel a jak tenkrat jezdil v kopcich.

Asi by Konig mel jit, pokud mu nekoupi nejake domestiky, tak tim bude jeho vykon trpet, vem si jenom nejakou technickou zavadu a uz dlouhy kilometry pred cilem nikdo kdo by mu rychle dal svy kolo. Samozrejme zalezi jake nabidky dostane, zase do nejakeho SAXO apod. by to moc cenu nemelo, tam je chrtu uz hodne. :-) Osobne bych nechtel, aby sel do Quick-Stepu, podle me spatnej tym.

AG2R: Tak ztyrele asi ne, ale spatne byt mohly, dneska magori setrej gramy i na dusich do plastovych kol, tak mozna setril vyrobce materialem i na tech galuskach a trochu to prepisknul.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru