Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co fotbal, čutálisti..?

Šel jsem si cvičně vsadit na vítěze a aby to stálo za něco, tak na Anglii, už dlouho nic nevyhráli... :-) To jest asi tak všechno, jsem sváteční sázkař. Blbnete občas taky někdo?
BTW, co ta pentle proti Chorvatsku? Já si myslím, že pazourama se nehraje, a ať je to Brazílie, nebo Zimbabwe, tak penalta ok. Jen kdyby to chtěli pískat vždycky...

Předmět Autor Datum
Kolektivní sporty a já, to jaksi nejde dohromady. Takže ani vlastně moc nevím, že zase někde - někdo…
M-Pol 13.06.2014 17:23
M-Pol
Počkej, fotbal. To je to jak se hraje na třetiny, ne?
Dale Cooper 13.06.2014 17:29
Dale Cooper
Myslíš potápění?
mif 13.06.2014 22:37
mif
No, a hraje se to přes síť, ne?
Dale Cooper 13.06.2014 23:21
Dale Cooper
Ee. Do koše (na prádlo). edit: A absolutně nestupidnější hra ve známé části vesmíru je "bejzból". Ti…
mif 13.06.2014 23:31
mif
Editu musím oponovat :) Měl jsem možnost sledovat celý zápas a zas taková nuda to není. Spousty rek…
L-Core 16.06.2014 11:35
L-Core
Tady asi moc fandů nenajdeš...;-)
jirka44 13.06.2014 17:36
jirka44
Raději hokej, než fotbal.. :-)
Niko Bellic 13.06.2014 17:43
Niko Bellic
Jako M-Pol. Kolektivní sporty jdou mimo mě. Stačí mi, jak o tom kolegové furt plancou. Dle nich ani…
mif 13.06.2014 21:47
mif
No jo, já zapomněl, že tady jsou jen cyklisti. :-)
Zarniwúp 13.06.2014 21:52
Zarniwúp
No no :-). Já ti to přece nepsuju. Pouze vyjadřuju svůj subjektivní názor.
mif 13.06.2014 22:19
mif
;-)
Zarniwúp 13.06.2014 22:55
Zarniwúp
Bicáklisti?! Fuj!
ms 15.06.2014 14:23
ms
Jo, cekam na TdF, fotbal me nebere respektive, zahrat bych si sel, ale nerad na to koukam, je to tak…
RedMaX 15.06.2014 18:51
RedMaX
Taky se už těším :) Ještě si udělat tým na velogames..
L-Core 16.06.2014 11:37
L-Core
Velogames neznam, hraju teda po netu Hattrick (fotbal). Jak se to hraje?
RedMaX 16.06.2014 18:07
RedMaX
Máš sto peněz na nákup cyklistů, sestavíš si svůj tým (Sagan je dražší než než nějaký nosič bidonů),…
L-Core 16.06.2014 21:22
L-Core
Jo takhle, takze to je podle skutecny Tour? To neni nijak generovany jako? Teda si pred Tour postavi…
RedMaX 17.06.2014 21:21
RedMaX
Musíš se ale vlézt do 100 peněz. A když takový Froome bude za 26, to pak není jednoduché ;-) poslední
L-Core 18.06.2014 10:03
L-Core
Sleduji a baví mě to. Nesázím, protože nevydělávám a sázet za cizí se nehodí. Ta penalta byl nesmys…
vlk56 13.06.2014 23:32
vlk56
Kecy v kleci. Je videt, zes fotbal hral tak mozna v kolibce nebo v PC. Musis si uvedomit, ze rozhodc…
Radek 14.06.2014 13:59
Radek
blbec zase vstal, splnil plán hodit sem slint a do někoho se navážet - je spokojen. co bychom si bez…
lední brtník 14.06.2014 14:44
lední brtník
Tak se omlouvám za přesně opačný názor. Nějak jsem pozapomněl, že se tu vyskytují i lidi, kteří vědí…
vlk56 15.06.2014 15:31
vlk56
Nějak jsem pozapomněl, že se tu vyskytují i lidi, kteří vědí vždycky všechno nejlíp. :-D Tak to je…
Roker 15.06.2014 17:02
Roker
Radka znám. Měl jsem za to, že na Poradně má BAN, ale ten se očividně na Debaty nevztahuje. Tento čl…
vlk56 15.06.2014 17:51
vlk56
To urcite nema, ale na MS ma ist vykvet rozhodcov a najlepsim sa taketo preslapy nestavaju prave pre…
fleg 18.06.2014 08:37
fleg
Nijak mě to nebere, ale taky to nikomu neupírám. Já si taky od fotbalových fandů nenechám kecat do t…
Prasak 13.06.2014 23:55
Prasak
Kdyz uz si to nacal, letos je myslim na rade mistrostvi sveta, nasi tam asi nejsou a kde se to vlast…
RedMaX 15.06.2014 18:59
RedMaX
Zkus se zeptat u místního fotbalového klubu, jestli si o víkendu nechodí zahrát "staří páni". U nás…
vlk56 15.06.2014 19:58
vlk56
No jo, asi by se dalo, ale myslel jsem to spis tak, ze driv byli kamosi, ale ty uz nemaji cas a na t…
RedMaX 15.06.2014 22:21
RedMaX

Editu musím oponovat :)

Měl jsem možnost sledovat celý zápas a zas taková nuda to není. Spousty reklam, křiku, bušení, při homerunu ohňostroj… celý zápas trval (včetně nástupů, hymny, atd.) snad 4,5 hodiny. Akorát pití na stadionu - to chce odolat. Třetinka nepitelného piva 8,25$.
Ale než sportovní zážitek bylo pro mě jakožto laika lepší jen tak nasávat atmosféru.

A panorama taky stálo za to (downtown Pittsburghu):

[229-p1060598-jpg]

Jako M-Pol. Kolektivní sporty jdou mimo mě. Stačí mi, jak o tom kolegové furt plancou. Dle nich ani nejsu chlap: nemám rád fotbal a hokej, nerozumím autům - je mi ouplně ukulele, z které strany do jaké branky spadne hocjaký nesmysl, auta rozeznávám podle barev. :-)

Sleduji a baví mě to. Nesázím, protože nevydělávám a sázet za cizí se nehodí.

Ta penalta byl nesmysl... IMHO celkově výkony rozhodčích jsou zatím velmi slabé (viz Mexiko vs Kamerun).

Co mě nadchlo, tak dnešní zápas Nizozemců a Španělů. Skvělá podívaná.

Kecy v kleci. Je videt, zes fotbal hral tak mozna v kolibce nebo v PC. Musis si uvedomit, ze rozhodci nema zpomaleny zabery jako ty v TV. Rozhodci tu penaltu naopak posoudil velice dobre. Videl ruce na ramenou protihrace a pak pad. To ale v te rychlosti nemohl postrehnout, ze stazeni nebylo tak silny. Takze z jeho pohledu jasna penalta. Rozhodnuta velice dobre. Dementni komentatori na CT by si meli uvedomit, ze bez kamer by videli uplny hovno. Ve vapne tam ruky nemaji co delat, ostatne, to ani mimo ne, ale tuplem ne ve vapne.

Nějak jsem pozapomněl, že se tu vyskytují i lidi, kteří vědí vždycky všechno nejlíp.

:-D Tak to je vidět že ještě neznáš radečka, když si nalistuješ v encyklopedii definici slova pravda, tak vedle něj je místo textu fotka tohoto brněnského mamrda :-D:-D

takže si příště odpusť ty povýšené kecy.

Tím by naprosto ztratilo význam aby tu byl... Každý je tu za jiným účelem, někdo se baví, někdo dobře poradí, někdo zabíjí volný čas a tuten ocas tu prostě otravuje vzduch a navíc to považuje za jakousi formu "džihádu", bo jen on zná všehomír :-D, si časem zvykneš... ;-)

Kdyz uz si to nacal, letos je myslim na rade mistrostvi sveta, nasi tam asi nejsou a kde se to vlastne hraje?

To je mimochodem zajimavy, ze jako dite jsem fotbal a hokej a este teda atletiku hrozne zral a musel jsem videt vsechny zapasy (mitinky) co sly v TV. Ted bohuzel nemam zadny partaky se kteryma bych si sel zahrat, tak mi zbejva jenom to behani, v TV nekoukam ani na jedno. naproti tomu cyklistika to je neco jineho, jezdit jsem byl vcera i dnes a uz premyslim, jak to udelam s TdF, protoze v praci to letos asi nepujde, tak bud dovolena nebo snad pujde si nadelat nejaky hodiny a aspon shlednout kralovsky etapy. :-/

Zkus se zeptat u místního fotbalového klubu, jestli si o víkendu nechodí zahrát "staří páni". U nás se prostě každou neděli dopoledne sejde cca 16 lidí (různé věkové kategorie) a dvě hodinky se hraje. Teď když skončila sezona i škola také občas zajdu a na odreagování parádní. Rozhodně najdeš partu ;-)

No jo, asi by se dalo, ale myslel jsem to spis tak, ze driv byli kamosi, ale ty uz nemaji cas a na ten fotbal cuci leda v TV u pivka, teda kdyz neni nikdo kdo by me vytahnul si zahrat, tak sam asi nikam chodit nebudu. To ja se zase nenudim, mam to kolo, obvykle prijizdim domu totalne zhuntovanej (vcera 130km, dneska 70km - jezdim i vic, ale nebylo uplne nejlepsi pocasi), ale bavi me to hodne, takze ten fotbal uz proste vynecham. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru