Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zablokovaný emaila a origin

Dobrý den,
mám problém jednou jsem se koukal jen tak na origin a projížděl ho najedou mi na emailu přišlo vaše heslo na origin bylo změněno ja sem tak lek du se kouknout na učet a nejde se mi přihlásit podaří se mi změnit si Username na origin a najednou se mi blokne celý email , to heslo co jsem měl tak se najednou na něj nemužu přihlásit jelikož sem rychle na origin musel naplácat nějaké heslo ale ja tupec si ho nezapamatoval , ale poslat si nový heslo nejde protože mi nejde přihlásit na email
Budu moc rát když mi prosím pomůžete :(

Je to hrozně důležité mám na originu za hry Battlefield 3 premium,BF3 SimCity,Fifa13 dohromady asi na 1500kč moc vás prosím jak na to
Předem děkuji za odpověd :(

Předmět Autor Datum
Poněkud jste se netrefil. Hry se řeší --------------> ZDE
Dale Cooper 13.05.2014 21:50
Dale Cooper
Origin urcite ma nejaku podporu, kde mozes napisat alebo zavolat alebo janeviemco. Pozri si ich webs…
MM.. 13.05.2014 21:52
MM..
A ked si klikal na nejaky link v emaili kde si daval aj povodne heslo, tak si sam trubka ptz to bol… poslední
MM.. 13.05.2014 21:54
MM..

Origin urcite ma nejaku podporu, kde mozes napisat alebo zavolat alebo janeviemco. Pozri si ich webstranky apod.

Co mas s emailom to je druha vec, nikto nevie co tam vystrajas, kolko tam mas virov, kde vsade mas poprepajany kdejaky zasraty facebooksrot s emailom a podobne, tak potom sa netreba divit ked ti niekto zmeni heslo aj na email. Over si to preistotu aj po restarte ze sa nejde prihlasit na ten email, pripadne ten email budes muset riesit s prevadzkovatelom tej email sluzby.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru