Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Svatební dar

Ahoj, potřeboval bych poradit. Co dát ,,kamarádovi", se kterým se člověk vidí maximálně jednou do roka ke svatbě? Abych vysvětlil, byli jsme celkem 4 kamarádi ze základky a jeden z nás má teď svatbu. Co jsem se měl možnost bavit s tím dalším, ten mu chce dát něco za litr a výš.
Poraďte mi, co dát jako dárek. Nechci v žádným případě za to dát litr apodobný částy. Pro člověka kterého opravdu nevídám mi to přijde jako moc. Popravdě, nevím si rady. Myslel jsem, že když se opravdu hecnu, dal bych mu 60 denní pas do WOW, které hraje vlastně od začátku vydání první hry. Itak mi to přijde jako moc :-D
Jak by jste tuto situaci řešili vy?

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Top dary, jenz jsme ke svatbe obrzeli my: 1) Keramickej delfin(dotycny konstatoval, ze jelena nesehn…
bahno 14.05.2014 16:23
bahno
Náš top bylo balení plastových lžiček od soudruhů z NDR :-D. Jinak převážně prachy + nějaký to nádob…
cejna 15.05.2014 21:24
cejna
Dle mého s tím všichni moc nadělaj... K čemu je mít mega svatbu, když se pak stejně rozejdou, alebo… nový
icepower32 16.05.2014 14:26
icepower32
Ja jsem vzdy pro resit takovéto dary hotovosti (svatba, kolaudace, narozeni potomka apod), ti dotycn… nový
Roker 16.05.2014 16:31
Roker
Kup mu balíček kondomů a parohy na stěnu :-) nový
Chocholoušek 16.05.2014 16:24
Chocholoušek
Kolky v hodnote navrhu na rozvod poslední
Qet 16.05.2014 21:40
Qet

Top dary, jenz jsme ke svatbe obrzeli my:
1) Keramickej delfin(dotycny konstatoval, ze jelena nesehnal)
2) Svlikaci plastova figurka(druhy z ty gruppy)
3) Dve prepravky hrnicku na kafe, odhadem 60ks.
Nutno podotknout ze to vsichni brali od zacatku jako recesi, chvalabohu to nikdo nemyslel jako vaznej dar.

Kolega jako nejpovedejsi dar ohodnotil privesny vozik toaletnich papiru, prej aby se z toho nepos...

Dle mého s tím všichni moc nadělaj... K čemu je mít mega svatbu, když se pak stejně rozejdou, alebo pokud se maj rádi, tak nemusí mít megagiga obřad a raději ať si za ušetřené prachy koupí vybavení bytu/dovču/auto...
Asi dám finanční obnos, ptž všechno svatebčané mají, navíc mají dva malé špunty, takže se peníze jim hodit budou... :-)

Ja jsem vzdy pro resit takovéto dary hotovosti (svatba, kolaudace, narozeni potomka apod), ti dotycni vi nejlepe co potrebuji , po cem touzi a co jim udela radost. Uz jsme nejednou vybirali mezi znamymi na nejakou vec co jsme vymysleli a ve finale jsme se moc netrefili, jak se posleze ukazalo... No a na predsudky z vysoka.........

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...