Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když už je řeč o tvrdém, jaký nejdelší výpadek paměti jste zažili?
Niko Bellic 07.05.2014 14:24
Niko Bellic
nejzajímavější výpadek před 20 lety - jsme si vyšli na lysou horu (každý 0.5l vitamínů inclusive). p…
lední brtník 07.05.2014 22:30
lední brtník
Před cca dvaceti lety. Pln veselí jsem sedl na kolo a odjížděl po dvoudenním tahu z bečky (plus přil…
mif 07.05.2014 23:49
mif
Kolegovi se kdysi stalo - ráno přišel normálně do práce, dopoledne mu volala jeho manželka, tak něja… poslední
Yarda 08.05.2014 08:22
Yarda

nejzajímavější výpadek před 20 lety - jsme si vyšli na lysou horu (každý 0.5l vitamínů inclusive). pamatuju si ještě, že jsem navrchu vstoupil do té horské boudy... a pak po pár hodinách dole, že jsem stopoval odvoz na vlak do frýdlantu, tam cosi kdesi, a pak v noci v neznámém městě (zdravím všechny místní ze vsetína). přespal jsem tam u kohosi v garáži s dvěma vlčákama.

slabší výpadek cca před 10 lety z martinského trhu (svařák a tak) - šel jsem doprovodit kolegu na zastávku autobusu a pokecat s ním. když jsem se probral, byl jsem v místku-frýdku.

ale to se stane maximálně jednou za deset let.

Kolegovi se kdysi stalo - ráno přišel normálně do práce, dopoledne mu volala jeho manželka, tak nějak opatrně s ní mluvil, pak nám povídal, že předchozí den, když šel z práce se stavil v osvěžovně a k sobě přišel až ráno, když byl na cestě do práce. Tak při tom telefonátu s manželkou sondoval, jestli spal doma.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru