Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Čtenářský koutek - knihy, které byste nikdy nečetli

Je toho dost.

Němcovou jsem nikdy nečetl (možná pár stránek povinněčetbové Divé Báry), Jiráska už vůbec ne. Nečetl bych žádnou poezii (výjimkou byl F. Villon a ten jen díky výbornému románu Jarmily Loukotkové "Navzdory básník zpívá"), divadelní hry. Nejsem vůbec zvědavý za Kafku, Hrabala, Kunderu a spoustu dalších (že jsem před některými jako barbar, to mi žíly netrhá). Fantazy bych taky nedal (nebaví mě ani jako hry), Zaklínač ani LotR prostě nehrozí, Hery Fotr už vůbec ne (navíc mě ta baba vyloženě se*e svými pindami o vybavení psycholéčeben u nás).

Ve druhé/třetí třídě ZDŠ se mi naopak Timur a spol líbili, i Čuk a Gek, Malý Bobeš, Gabra a Málinka a spoustu dalších dětských knížek (nedávno jsem si dal Neználka, čte se to také báječně ;-))

Poslední dvě desetiletí čtu o dost méně než v mládí. Nebyl internet, počítač, PC hry ;-)

Mám rád:
detektivky: Ed McBain, R Chandler
scifi: různě, poslední dobou se mi líbí socio-scifi, nejraději mám ale postapo
romány (jsou to taky tak trochu detektivky): Thomas Block, Tom Clansy, Dick Francis, Gordon Thomas
prý "braková" literatura: Bigglesovky (W E Johns)
literaturu faktu: WW1, WW2

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat